fbpx

Wosk aplikator – depilacja woskiem

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Wosk aplikator

Wosk jest bardzo popularną substancją, wykorzystywaną do depilacji praktycznie wszystkich partii ciała. W przypadku takich stref jak twarz lub bikini wykorzystuje się specjalne patyczki, które ułatwiają precyzyjne nakładanie substancji.

Do depilacji większych powierzchni wykorzystuje się odpowiedni aplikator.

Klinika Smile&Beauty posiada w swojej ofercie depilację woskiem przy użyciu aplikatora.

wosk na nogi

Cennik

Ręce
40 PLN
Pachy 40 PLN
Brzuch 80 PLN
Plecy 80 – 120 PLN
Łydki 50 PLN
Uda 50 PLN
Całe nogi 100 PLN
depilacja woskiem salon kosmetyczny

O zabiegu

Przeprowadzając depilację wykorzystujemy wosk Laycon, który posiada w swoim składzie jedynie naturalne składniki, takie jak aromaterapeutyczne olejki oraz wysokiej jakości żywice.

Dzięki jego właściwościom nie tylko w łatwy sposób można pozbyć się nawet najmniejszych włosków, ale także nawilża się oraz regeneruje depilowaną skórę.

Przebieg zabiegu

Zabieg depilacji woskiem przez wielu uważany jest za bolesny. Wszystko jednak zależy od wrażliwości Klienta na ból.

Czas trwania zabiegu jest uzależniony od depilowanej powierzchni.

Kosmetolog za pomocą aplikatora nakłada na depilowaną skórę podgrzany wosk, po czym przykłada do niego plaster. Gdy wosk przyklei się do plastra, osoba przeprowadzająca zabieg odrywa go szybkim ruchem. Ten moment może wywołać mały dyskomfort. Po wydepilowaniu, kosmetolog nawilża skórę.

Po zabiegu mogą występować podrażnienia oraz zaczerwienienia, które znikają po około dobie. Ażeby przyspieszyć proces gojenia, warto nawilżać dane miejsce naturalnym olejkiem.

depilacja woskiem

Korzyści wynikające z zabiegu

Po depilacji woskiem, skóra staje się gładka oraz nawilżona. Jedną z podstawowych korzyści płynących z depilacji ciała przy pomocy wosku jest jej długotrwały efekt, który może utrzymywać się aż do 4 tygodni.

Ażeby był on trwalszy, zabieg należy powtórzyć kilka razy – włoski rosną w różnym czasie, dlatego aby pozbyć się ich wszystkich, co kilka dni należy ponownie do niego przystąpić.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych