fbpx

Manicure – pielęgnacja dłoni

Skorzystaj z oferty manicure i pielęgnacji dłoni

Manicure i pielęgnacja dłoni

Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z bogatego pakietu zabiegów upiększających typu manicure, pedicure oraz makijaż, wykonywanych w naszej klinice Smile&Beauty.

Zadbane dłonie oraz idealnie wykonany makijaż sprzyjają dobremu samopoczuciu i wpływają na naszą samoakceptację. Doskonale wiedzą o tym zatrudniane przez nas doświadczone specjalistki. Dlatego każdy wykonywany przez nie zabieg upiększający odbywa się w przyjaznej atmosferze.

Wykorzystujemy jedynie sprawdzone, wysokiej jakości kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne oraz preparaty, które nie podrażniają skóry ani nie osłabiają płytki paznokcia. Nasze specjalistki doradzają też, w jaki sposób dbać o swoje paznokcie (by wyglądały zdrowo) i twarz, aby zachwycała świeżością.

manicure salon warszawa
salon urody pedicure

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Pań poszukujących nowatorskich rozwiązań i podążających za modą, jak i klientek, które cenią sobie klasykę. Dlatego oferta manicure w naszym salonie, obejmuje swoim zakresem kompleksowe typy oraz usługi towarzyszące czyli:

 • manicure – z malowaniem i bez;
 • manicure japoński;
 • zdobienia: holograf, ombre, stemple;
 • manicure hybrydowy;
 • manicure żelowy;
 • manicure akrylowy;
 • niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, uzupełniające i naprawcze.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferowanych w Spa&Beauty zabiegów upiększających doskonale wpływających na stan skóry dłoni oraz płytki paznokciowej. Czynności realizowane są pod kontrolą wykwalifikowanych manicurzystek, znających się na wykonywanym przez siebie fachu.

W Spa&Beauty przeprowadzamy różne rodzaje zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Skupiają się na pielęgnacji dłoni, paznokci oraz ich stylizacji.  

Proponujemy Państwu:

 • manicure wraz pielęgnacją – w skład zestawu wchodzą: peeling skóry dłoni oraz nałożenie nawilżającego kremu bądź maski na dłonie oraz manicure;
 • pomalowanie paznokci lakierem;
 • manicure japoński;
 • manicure vinylowy wraz z pielęgnacją dłoni;
 • manicure hybrydowy wraz z pielęgnacją dłoni;
 • manicure hybrydowy HARD z pielęgnacją dłoni;
 • zdjęcie hybrydy;
 • naprawa złamanego/pękniętego paznokcia;
 • maska na dłonie z wykorzystaniem ciepłych rękawiczek;
 • zdobienia (m.in. Syrena/Holograf, Ombre, Stemple). 

Opis wybranych zabiegów manicure

manicure-warszawa-pielegnacja
manicure-warszawa-pilniczek

Manicure japoński jest prostym zabiegiem kosmetycznym przywracającym blask płytce paznokciowej. Czynność polecana jest osobom borykającym się z kruchymi, rozdwajającymi się paznokciami. Ten pielęgnacyjny zabieg może być także stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn (nie powoduje zabarwienia paznokci). Manicure japoński polega na wcieraniu (energicznymi ruchami) pasty z witaminami w naturalną płytkę paznokciową. Naturalne składniki mineralne – w tym witaminy A + E , keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego pielęgnują płytkę paznokciową, odbudowując ją i wzmacniając. Po zakończeniu wcierania, na płytkę naniesiona zostaje odpowiednia warstwa pudru.  Dla utrzymania doskonałych efektów zabieg należy powtarzać co ok. 3 tygodnie.  

Manicure hybrydowy wykorzystuje do koloryzacji preparat utwardzany lampą UV/LED. Manicure hybrydowy zapewnia trwały i doskonale wyglądający lakier przez okres dwóch tygodni. 

Manicure hybrydowy HARD połączony z pielęgnacją jest zabiegiem polecanym osobom ze słabą i zniszczoną płytką paznokciową. Wykorzystuje właściwości żelu miękkiego, dzięki któremu można przedłużyć lub nadbudować płytkę paznokciową. Tak wykonany manicure jest trwały, lakier nie odpryskuje, a paznokcie są odporne na uszkodzenia. Ważnym podkreślenia jest fakt, że lakieru nie można usunąć tradycyjnymi metodami (trzeba to uczynić w salonie kosmetycznym).  

Manicure winylowy z pielęgnacją  to zabieg kosmetyczny przeznaczony dla kobiet oczekujących trwałego manicure o dobrej jakości.  Wykonywany jest za pomocą wysokiej jakości lakier, który utrzymuje się na płytce paznokciowej do 10 dni. Jego zaletą jest to, że można go usuwać za pomocą zmywacza do paznokci.

W Smile&Beauty wykonujmy zdobienia paznokci. Wśród oferowanych zdobień proponujemy Państwu najmodniejsze wzory. Wśród nich znajdują się Syrena/Holograf (polega na nałożeniu na paznokcie pyłku, za pomocą uzyskuje się tzw. syreni połysk), Ombre (cieniowanie paznokci za pomocą nakładania kolejnych warstw lakieru za pomocą gąbki), Stemple (odbicie wybranego wzoru na paznokciu).

Efekty manicure

Wszystkie wymienione zabiegi upiększające i pielęgnacyjne stanowią odpowiedź na wysublimowane potrzeby naszych Klientów. Dzięki korzystaniu z oferowanych przez Smile&Beauty otrzymują Państwo wymierne korzyści w postaci:

 • skuteczna pielęgnacja dłoni i paznokci;
 • wzrost naturalnej płytki paznokciowej (manicure japoński);
 • wzmocnienie paznokci i wzbogacenie płytki o cenne witaminy i minerały (manicure japoński);   
 • przywrócenie naturalnego blasku płytce paznokciowej (manicure japoński),
 • długotrwały efekt pięknych, pomalowanych paznokci (manicure winylowy – do 10 dni, manicure hybrydowy – do 2 tygodni)
manicure-warszawa-dlonie

Cennik manicure

Reperacja złamanego/pękniętego paznokcia
15 PLN
Zdobienia (m.in. Syrena/Holograf, Ombre, Stemple) + 1 paznokieć gratis
10 PLN
Pomalowanie paznokci lakierem
20 PLN
Maska w ciepłych rękawiczkach
30 PLN
Zdjęcie hybrydy
20 PLN
Zdjęcie hybrydy i manicure
60 PLN
Manicure bez malowania paznokci
40 PLN
Manicure z malowaniem paznokci
50 PLN
Manicure japoński
60 PLN
Manicure hybrydowy + pielęgnacja
80 PLN
Parafina + PEELING + MASKA
30 PLN

Manicure żelowy (żel) / Akrylowy (akryl)

Założenie
140 PLN
Założenie szablon
150 PLN
Założenie + hybryda
160 PLN
Uzupełnienie
od 100 PLN
Uzupełnienie + hybryda
140 PLN
Manicure + odżywka IBX
65 PLN
Zdjęcie
40 PLN
Zdjęcie + odżywka
60 PLN

Wśród zabiegów kosmetycznych znajdują się:

Manicure oraz pielęgnacja dłoni są dostępne wyłącznie w salonie na ul. Juranda ze spychowa 60 Warszawa Białołęka 

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty manicure i pielęgnacji dłoni