fbpx

Korekcja zmarszczek – kwas hialuronowy

Skorzystaj z oferty zabiegów medycyny estetycznej

Korekcja zmarszczek kwasem hialuronowym

Eliksir młodości? Każda z nas chciałaby go posiadać. I każda z nas go ma. Jest to hialuronian sodu, czyli naturalny kwas hialuronowy. Niestety, w procesie starzenia się skóry, wydziela się go coraz mniej i aby mógł ciągle odmładzać kobiecą twarz, należy wprowadzić go podczas odpowiedniego zabiegu.

Taki zabieg oferuje Państwu Klinika Smile&Beauty. Nasi lekarze sprawią, że każda Klienta wyjdzie z niego o 10 lat młodsza!

salon kosmetyczny botox

Cennik

1 ampułka 1 ml
800  – 1000 PLN

Wolumetria

Modelowanie kształtu policzków
1000  – 2000 PLN
Korygowanie owalu twarzy 800  – 1500 PLN
Modelowanie kształtu nosa 1000  – 1500 PLN
Powiększanie i modelowanie ust 800  – 1500 PLN
Likwidowanie bruzd nosowo-wargowych 800  – 1600 PLN
korekcja zmarszczek

O zabiegu

Kwas hialuronowy przede wszystkim stosowany jest w korekcji zmarszczek. Jego iniekcja sprawia, że fałdy skóry się rozciągają, a co za tym idzie, zmarszczki są spłycane oraz mniej widoczne. Substancja na bazie kwasu hialuronowego nie tylko spłyca zmarszczki, ale także uwydatnia te części twarzy, które z biegiem lat są coraz mniej widoczne; mowa tu przede wszystkim o kościach policzkowych oraz o kącikach ust.

Przebieg zabiegu

Wolumetria, czyli iniekcja kwasu hialuronowego mająca wpływ na korekcję zmarszczek jest bezbolesnym zabiegiem. Osoby mające niski stopień odporności na ból są znieczulane poprzez odpowiednie kremy.

Kosmetolog po wcześniejszym badaniu skóry oraz krótkim wywiadzie wykonuje zabieg, wstrzykując w odpowiednie miejsca substancje na bazie kwasu hialuronowego.

Zazwyczaj są to okolice kości policzkowych, fałdów nosowo –wargowych oraz kącików ust. Działanie tego kwasu często nazywane jest modelowaniem twarzy. Aby uniknąć skutków ubocznych, dzień przed oraz po zabiegu należy unikać spożywania alkoholu. Warto również nie podchodzi do zabiegu w okresie trwania miesiączki.

modelowanie ust

Korzyści wynikające z zabiegu

Korzyści wynikające z zabiegu, do którego wykorzystywany jest kwas hialuronowy, mogą utrzymywać się nawet do półtora roku, jednak wszystko jest zależne od rodzaju skóry danej Klientki.

Ażeby efekty były trwalsze, warto powtarzać zabieg. Co ważne, przy kolejnych iniekcjach potrzebna jest o wiele mniejsza ilość kwasu.

Przedstawiamy listę korzyści z wykonanego zabiegu:

  • redukcja zmarszczek,
  • wymodelowanie twarzy,
  • młodszy wygląd skóry,
  • powiększenie ust,
  • skorygowany owal twarzy,
  • długotrwałe efekty.

Kwas hialuronowy jako składnik znajdujący się w naszym organizmie jest zupełnie bezpieczny i można stosować go przez naprawdę długi okres. Zabiegi te sprawią, że skóra każdej Klientki Kliniki Beauty&Smile stanie się młodsza i bardziej jędrna.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów medycyny estetycznej