fbpx

Karty podarunkowe

Skorzystaj z oferty naszych kart podarunkowych

Karty podarunkowe

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy Karty podarunkowe – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm.

Zapraszamy do skorzystania z tego szczególnego rodzaju upominku, odpowiedniego dla każdego i na wszelkie okazje. Karta podarunkowa to oryginalny i co ważne – zawsze trafiony prezent odpowiedni zarówno dla osoby bliskiej, jak i przyjaciela czy członka rodziny.

Posiadamy szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie tworzenia pakietów usług. Naszą ofertę każdorazowo dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki świadczonym przez nas usługom, mogą Państwo zregenerować nie tylko ciało, ale i wzmocnić psychikę. Naszym celem jest stworzenie Państwu odpowiednich warunków i udostępnienie posiadanych przez nas – skutecznych narzędzi – służących pełnej odbudowie  ciała i psychiki.

karta-k-podgl
karta-k-podgl2

Dbamy o wysoki poziom naszych usług. To dla Państwa przygotowaliśmy możliwość nabycia Kart podarunkowych obejmujących:

usługi dla ciała:

  • fryzjerskie,
  • kosmetyczne,

oraz

usługi dla wzmocnienia psychiki:

  • konsultacje psychologiczne.

Różnorodne możliwości łączenia usług w ramach prowadzonej przez nas działalności dają szerokie pole działania – decydując się na zakup Karty podarunkowej, to Państwo decydują którą grupę usług wybrać – a może zdecydować się na kompleksową odnowę? Wybór należy do Państwa!

karta-m-podgl
karta-m-podgl2

Charakteryzuje nas elastyczność oraz przyjazne podejście do każdego Klienta. Przygotowane przez nas karty mogą być – na Państwa życzenie – imienne bądź kwotowe. Także w tym przypadku decyzja należy do Państwa.

Proszę również pamiętać o tym, że istnieje możliwość dostosowania naszej oferty do Państwa potrzeb – wystarczy do nas zadzwonić bądź napisać, a ułożymy indywidualny pakiet usług „skrojonych na miarę”.

Karty podarunkowe Smile&Beauty ważne są przez okres … miesięcy.

Eleganckie i szykowne – gustownie zapakowane – z pewnością staną się cennym i zawsze trafionym podarunkiem.

Smile & Beauty – polecamy się jako firma godna Państwa zaufania.

Zapraszamy do współpracy.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty naszych kart podarunkowych