fbpx

Manicure + Pedicure

Skorzystaj z oferty manicure i pielęgnacji dłoni

Manicure + pedicure

Zapraszamy Państwa do Smile&Beauty, w którym oferujemy bogaty wybór zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających skierowanych na skórę i paznokcie dłoni oraz stóp. Czynności przeprowadzane są przez specjalistów doświadczone manikiurzystki, dzięki którym manicure i pedicure są perfekcyjnie zrealizowane i trwałe.

Manicure oraz pedicure wykonujemy metodą żelową. Stosujemy także manicure akrylowy.

manicure pedicure
manicure zelowy

Manicure żelowy

Opis zabiegu

Manicure żelowy (nazywany również modelowaniem światłem bądź modelowaniem paznokci metodą światłoutwardzalną) to zabieg wykonywany przy pomocy lampy UV. Czynność może być przeprowadzana zarówno na własnych (odpowiednio wypielęgnowanych) paznokciach, jak i na szablonie bądź tipsach.

Przebieg zabiegu

Na płytce paznokciowej formuje się żel, który następnie jest utwardzony za pomocą lampy UV. Formowanie może być wykonane na szablonie lub na tipsie pozwalającym na wydłużenie płytki paznokciowej do oczekiwanej długości. Usunięcie manicure żelowego przeprowadza się za pomocą specjalnych preparatów, które rozpuszczają masę żelową lub poprzez jej spiłowanie z paznokci.

Manicure akrylowy

Opis zabiegu

Manicure akrylowy to zabieg, który stosuje się do przedłużenia i wzmocnienia płytki paznokciowej. Przeprowadza się go na tipsie lub  na szablonie – w zależności od preferencji klientki oraz stanu jej paznokci. Pozwala szybko otrzymać efekt pięknych, zadbanych paznokci. Jego zaletą jest fakt, że przygotowany manicure akrylowy można malować na wybrane kolory za pomocą tradycyjnych lakierów lub lakierów hybrydowych, które usuwa się za pomocą każdego zmywacza do paznokci.

Przebieg zabiegu

Manicure akrylowy rozpoczynamy od przygotowania płytki paznokciowej. Następnie na tipsa lub szablon nakładany jest akryl, który wzmacnia lub/i wydłuża płytkę paznokciową.  Zaletą maniery akrylowego jest jego trwałość oraz naturalny wygląd. Po nałożeniu maluje się go zwykłym lakierem w kolorze bezbarwnym lub kolorowym lakierem hybrydowym. Ważnym podkreślenia jest fakt, że akryl zdejmowany jest za pomocą acetonu (tylko w salonie kosmetologicznym).

mancure akrylowy

Cennik:

Manicure + pedicure klasyczny
140 PLN
Manicure winylowy + pedicure winylowy  160 PLN
Manicure hybrydowy + pedicure hybrydowy  200 PLN

Manicure żelowy (ŻEL):

Uzupełnienie żel tips
100 PLN
Uzupełnienie żel szablon  100 PLN
Założenie żel tips  130 PLN
Uzupełnienie żel french szablon  140 PLN
Założenie żel szablon  150 PLN
Założenie żel french tips  160 PLN
Założenie żel french szablon  180 PLN

Manicure akrylowy (AKRYL):

Uzupełnienie akryl
130 PLN
Uzupełnienie akryl french
150 PLN
Akryl szablon założenie
160 PLN
Akryl french szablon
180 PLN
Akryl + manicure winyl
190 PLN
Akryl + manicure hybryda
200 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty manicure i pielęgnacji dłoni