fbpx

Lymphastim – masaż uciskowy

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Lymphastim – masaż uciskowy

Osoby zmagające się z obrzękami nóg oraz różnego rodzaju chorobami układu limfatycznego zapraszamy do Kliniki Smile&Beauty, gdzie wykwalifikowani kosmetolodzy wykonują profesjonalny masaż uciskowy.

krazenie w czlowieku

Cennik

1 zabieg
150 PLN

Pakiety

min. 5 zabiegów
500 PLN
5 zabiegów Exilis + 5 zabiegów Skin schock + 10 zabiegów Lymphastim  2500 PLN
lymphastim salon urody

O zabiegu

Oferowany przez naszą Klinikę zabieg wykonywany jest dzięki systemowi Lympahstim firmy BTL; działa on jak sekwencyjny masaż uciskowy.

Specjalne aplikatory, posiadające zachodzące na siebie komory, wykonują delikatny masaż, który sprawia, że naturalne krążenie limfy w organizmie staje się pobudzone. Masaż wraz z systemem Lymphastim jest odpowiednikiem ręcznego masażu uciskowego.

Korzyści wynikające z zabiegu

Drenaż limfatyczny jest coraz częściej wykonywanym rodzajem masażu, który poprzez pobudzenie krążenia limfy ma pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Dzięki takiemu zabiegowi można:

  • wyleczyć obrzęki, niewydolność żył;
  • pozbyć się cellulitu;
  • uniknąć powstawania żylaków.

Co więcej, masaż z systemem Lymphastim stanowi świetne uzupełnienie rehabilitacji pooperacyjnej oraz pomoc w rekonwalescencji po zabiegach liposukcji.

Masaż uciskowy jest nie tylko proponowany osobom mającym problemy z układem limfatycznym, ale także tym, które potrzebują chwili odpoczynku. Masaż odpowiednich partii ciała rozluźnia je oraz wprowadza w stan głębokiej relaksacji.

masaz uciskowy

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych