fbpx

Elite Shape masaż podciśnieniowy + kombinezon

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Elite Shape masaż podciśnieniowy + kombinezon

Masaż podciśnieniowy to świetne rozwiązanie dla osób, które dążą do uzyskania wymarzonej sylwetki. Dodatkowe użycie kombinezonu sprawia,  że uzyskane efekty będą bardziej widoczne oraz trwalsze. Zapraszamy do Kliniki Smile&Beauty, gdzie przy użyciu odpowiednich urządzeń kosmetolog zmieni Twoją sylwetkę.

elite shape masaz podcisnieniowy

Cennik

Redukcja zmarszczek i leczenie migreny:

1 zabieg
99 PLN

Pakiety:

5 zabiegów
450 PLN
10 zabiegów 850 PLN
Kombinezon 80 PLN
elite shape masaz podcisnieniowy salon urody

O zabiegu

Masaż podciśnieniowy przy użyciu systemu Elite Shape sprawi, że ciało staje się jędrniejsze, smuklejsze oraz szczuplejsze. To zabieg, dzięki któremu można pozbyć się cellulitu oraz wymodelować swoją sylwetkę.

Przebieg zabiegu

Masaż podciśnieniowy Elite Shape przy użyciu kombinezonu odbywa się za pomocą odpowiednich głowic oraz rolek masujących, które zasysają daną partię fałdu skóry i dokładnie masują ją z każdej strony. Odpowiednio przygotowany kombinezon dodatkowo poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu masaż przynosi jeszcze lepsze efekty. Jest to zabieg, którego czas trwania zależy jest od partii ciała, która będzie masowana. O jego czasie poinformuje kosmetolog przeprowadzający zabieg, gdy ustali indywidualny plan działania dla każdego Klienta.

zabieg elite shape masaz podcisnieniowy

Korzyści wynikające z zabiegu

Smukła sylwetka oraz gładka skóra bez cellulitu, to podstawowe korzyści wynikające z masażu podciśnieniowego. Jest on zalecany Klientkom, które są na diecie i wykonują odpowiednie ćwiczenia odchudzające.

Masaż nie tylko pobudza krążenie, ale też przyspiesza metabolizm oraz pomaga w pozbywaniu się produktów ubocznych przemiany materii. Efekty są więc widoczne na zewnątrz, ale również w organizmie zachodzą korzystne zmiany.

Co więcej, masaż ten gwarantuje uczucie relaksacji oraz rozluźnienia. A to również wpływa na przyspieszenie naszego metabolizmu.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych