fbpx

Mezoterapia igłowa

Skorzystaj z oferty zabiegów medycyny estetycznej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to zabieg polecany przez wykwalifikowanych kosmetologów z naszej Kliniki! Jedną z jej odmian jest mezoterapia igłowa.

Cennik

1 zabieg
550 PLN
pakiet 5 zabiegów 2500 PLN 
fotolia_50428389_subscription_monthly_m-small2

O zabiegu mezoterapii igłowej

Jest to jednorazowy zabieg, można go z powodzeniem zastosować przed ważnym wydarzeniem, gdzie zależy nam na doskonałym wyglądzie skóry.

Zabieg ten sprawdzi się – na przykład – w przygotowaniach do ślubu. Mezoterapia w tym przypadku sprawi, ze skóra będzie idealnie wygładzona i rozjaśniona, świeża i młoda.

Należy jedynie pamiętać, że okres rekonwalescencji skóry po zabiegu trwa kilka dni, więc zabieg przed ważnym dniem naszego życia należy wykonać odpowiednio wcześniej.

Seria zabiegów mezotermii mikroigłowej utrwali pożądany efekt nadania skórze młodszego wyglądu, świeżości i elastyczności. Skóra zostanie odpowiednio nawilżona i ujędrniona, a zmarszczki mimiczne twarzy skutecznie zredukowane.

Portrait of young woman getting cosmetic injection of botox, isolated over white background.

Przebieg zabiegu mezoterapii

Do przeprowadzeniu zabiegu lekarze używają jednorazowych, sterylnych kartridży. Dlatego uznajemy ten zabieg za w pełni bezpieczny dla pacjenta.

Mikronakłuwanie ma na celu pobudzić procesy regulujące produkcję kolagenu i elastyny oraz wpłynąć na wewnętrzną regeneracje warstw skóry.

Długość igieł jest regulowana – w zależności od indywidualnych potrzeb. Przy czym stwierdzono, że użycie igieł o długość 0,5mm daje efekty najbardziej wymierne, gdyż igły o długości 1mm i powyżej mogą doprowadzić do krwawienia i  blokady substancji aktywnej wewnątrz warstw skóry. Tak jak i ilość zabiegów – zgodnie z potrzebami, parametrami organizmu oraz zdiagnozowanym problemem – jest ustalana indywidualnie.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta, lecz zmiany te ustają w przeciągu kilku dni.

Wskazówki po zabiegu: należy unikać słońca, sauny, wysiłku fizycznego i na kilka dni wstrzymać się od wykonywania makijażu.

Rejuvenation program.  Portrait of beautiful woman with long neck touching chin. Lifting skin.

Korzyści wynikające z zabiegu mezoterapii igłowej

Efekty:

  • eliminacja zmarszczek mimicznych;
  • poprawa elastyczności, gładkości i tonacji skóry;
  • odpowiednie nawilżenie skóry;
  • rozjaśnienie i nadanie skórze młodszego wyglądu.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów medycyny estetycznej