fbpx

Makijaż klasyczny i do ślubu

Skorzystaj z oferty makijażu

MAKIJAŻ KLASYCZNY I DO ŚLUBU

Zapraszamy do salonu kosmetycznego Smile&Beauty, gdzie pod okiem doświadczonych makijażystek uzyskają Panie profesjonalny make-up. Zapewniamy przyjemną atmosferę oraz  makijaż dostosowany do okazji jednocześnie podkreślający urodę naszych Klientek.

W naszym salonie można również wykonać makijaż wieczorowy oraz ślubny, cechujące się wyjątkową precyzją wykonania, jak i trwałością. W tym przypadku także wykorzystywane są wysokiej jakości kosmetyki oraz markowe podkłady, tusze i inne niezbędne do jego wykonania produkty.

makijaz-klasyczny-warszawa
makijaz wieczorowy

Makijaż wieczorowy

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy makijaże dostosowane do gustu i urody naszych Klientek. Zawsze mogą Panie liczyć na właściwe dopasowanie elementów makeupu do panujących trendów oraz okazji, na którą się Panie przygotowują. Każdy makijaż przeprowadzamy zgodnie z kanonami sztuki make-upu:

  • krok pierwszy – nakładanie podkładu,
  • krok drugi – makijaż oka (tj. kreska oraz cienie do powiek),
  • krok trzeci – policzki,
  • krok czwarty – usta.

Cennik

Makijaż okazjonalny (wieczorowy)
180 PLN

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny to funkcjonalne połączenie make – upu dziennego oraz fotograficznego. Istotnym podkreślenia jest fakt, że (w tym przypadku) nie wolno nadużywać zbyt dużej ilości kosmetyków. Makijaż ślubny musi być trwały, a jednocześnie bardzo delikatny.

Nasz salon kosmetyczny specjalizuje się w kreowaniu eleganckiego makijażu ślubnego podkreślającego wszystkie atuty urody Panny Młodej.

Cennik

Makijaż ślubny
250 PLN
makijaz slubny warszawa

WŚRÓD ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH ZNAJDUJĄ SIĘ:

Makijaż jest dostępny wyłącznie w salonie ul. Juranda ze Spychowa 60 Warszawa Białołęka

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty makijażu