fbpx

Lipoliza iniekcyjna

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Lipoliza iniekcyjna

Dążenie do idealnej sylwetki nie musi wiązać się z ogromnymi wyrzeczeniami oraz godzinami spędzonymi na siłowni. Wykonywana przez naszą Klinkę Smile&Beauty Lipoliza iniekcyjna pomaga kobietom pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha, ud oraz pośladków.

Cennik

 1 ampułka na twarz
od 400 PLN
 1 ampułka na ciało  od 500 PLN
 pakiet 6 ampułek na ciało  2000 PLN
lipoliza iniekcyjna salon urody
lipoliza iniekcyjna

O zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem, który trwale usuwa tkankę tłuszczową z tych partii ciała, w których zalega jej zbyt wiele. Polega ona na wstrzyknięciu do konkretnego obszaru ciała substancji aktywnej, rozpuszczającej tkankę tłuszczową.

Efektem zabiegu jest lekki, kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej. Obrzęknięte komórki pękają, a znajdujące się w nich tłuszcze wraz z krwią dostają się do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.

Stan zaczerwieniania lub obrzęki po zabiegu mogą występować do kilku dni. Jeżeli wywołują one ból, można stosować słabe tabletki przeciwbólowe.

Lipoliza jest zabiegiem bezinwazyjnym, a wykonanie jej przez doświadczonych kosmetologów z Kliniki Smile&Beauty sprawia, że jest także bezpieczna.

Efekty zabiegu

Do najczęściej wymienianych efektów zabiegu zaliczamy:

  • utratę około 5 cm w obwodzie,
  • uzyskanie pięknej sylwetki,
  • trwałą likwidację zgromadzonego w ciele tłuszczu.

W przypadku małej ilości nagromadzonego tłuszczu, już jeden zabieg może przynieść zadowalające efekty. Jeżeli jednak tkanki jest więcej lub chcesz utrzymać uzyskany efekt, należy wykonać co najmniej trzy zabiegi. Już podczas pierwszej wizyty specjalista może ustalić ilość potrzebnych zabiegów, które zaprowadzą Cię do wymarzonego celu.

Przeciwskazania do wykonywania zabiegu:

  • ciąża,
  • choroby nerek oraz wątroby,
  • choroby krwi,
  • choroby tarczycy.
zabieg lipoliza iniekcyjna

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych