fbpx

Kwasy na dłonie i stopy

Skorzystaj z oferty manicure i pielęgnacji dłoni

Kwasy na dłonie i stopy

Zachęcamy Państwa do skorzystania w Smile&Beauty z innowacyjnych zabiegów kwasami, dzięki którym skóra dłoni (oraz stóp) stanie się gładka, piękna i dogłębnie odżywiona.  Wszystkie czynności realizowane są przez doświadczony personel, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości przeprowadzanych zabiegów.

kwasy na dlonie i stopy
kwas na dlonie

Kwasy na dłonie

Do peelingu dłoni wykorzystuje się ultra-delikatny peeling chemiczny Mandlac T wykorzystujący właściwości kwasu migdałowego, tioglikolowgo i fitowego. Poprawia on koloryt skóry poprzez działanie lecznicze w zakresie fotostarzenia się komórek, nieregularnej pigmentacji. O więcej, kwas migdałowy zawarty w preparacie zwiększa syntezę kalogenu i elastyny, zatem przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji skóry dłoni. Preparat jest zalecany do każdego rodzaju skóry – w tym skóry wrażliwej, ponieważ nie powoduje podrażniania ani szczypania.

Kiedy należy zastosować terapię kwasami?

Przede wszystkim w sytuacji, gdy skóra dłoni jest pomarszczona, wysuszona oraz posiada widoczne zmiany pigmentacyjne (takie jak: plamy starcze).  

Korzyści z zabiegu:

Dzięki zastosowaniu w Smile&Beauty kuracji kwasami uzyskuje się:

  • odświeżenie, wygładzenie i dotlenienie skóry;
  • redukcja drobnych zmarszczek;
  • zmniejszenie przebarwień,
  • pobudzenie syntezy kalogenu i elastyny w skórze dłoni.

Kwasy na stopy

W Smile&Beauty do peelingu stóp wykorzystujmy preparat Sesglicopeel Classic. To substancja niezwykle popularna i skuteczna w zakresie pielęgnacji części ciała pokrytych grubszym naskórkiem. Zawarte w niej kwasy AHA pobudzają namnażanie się nowych komórek naskórka oraz  niszczą fragmenty skóry zniszczonej. Zabieg kwasem Sesglicopeel Classic powoduje gromadzenie się nowego kalogenu i naprawę fotouszkodzeń w warstwie skórnej. Substancja działa zdecydowanie i szybko, przez co w trakcie zabiegu u osób bardzo wrażliwych może wywoływać uczucie lekkiego podrażnienia.  

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu są szorstkie pięty, zmęczone stopy, widoczne zrogowacenia czy objawy starzenia się skóry.  Zabieg można powtarzać co siedem dni, niezależnie od aktualnie panującej pory roku.

Korzyści z zabiegu:

  • dogłębnie nawilżona skóra stóp,  
  • doskonały wygląd nóg i paznokci,
  • skóra miękka jak nigdy dotąd.
kwasy na stopy

Cennik:

Kwas Mandlac T – cena zabiegu (trzydzieści minut)
160 PLN
Sesglicopeel Classic – cena zabiegu (trzydzieści minut)  160 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty manicure i pielęgnacji dłoni