fbpx

Stri-pexan face treatment

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Stri-pexan face treatment

Każda kobieta chce jak najbardziej opóźnić proces starzenia się. Zmarszczki bardzo często zdradzają nasz wiek. Ażeby się ich pozbyć, Klinika Smile&Beauty, poleca zabieg Stri-pexan face treatment, który sprawi, że zmarszczki oraz kurze łapki przestaną być problemem.

Cennik

1 zabieg
250 PLN
salon urody zabieg nawilzajacy
salon-kosmetyczny zabieg nawilzajacy

O zabiegu

W tej linii kosmetyków firmy Klapp można spotkać produkty, które w swoim składzie posiadają takie składniki, jak: ekstrakt z rośliny Sigesbeckia Orientalis, zielonej fasoli, wyciągu z brązowych alg, olejku z mięty pieprzowej, jojoba, pestek mango, masła sezamowego oraz masła Shea. Każdy z wyżej wymienionych składników działa odżywczo na skórę twarzy, sprawiając że staje się ona nawilżona, bardziej elastyczna oraz odżywiona.

Przebieg zabiegu

Kosmetolodzy  z naszej Kliniki wykorzystują produkty linii Stri-pexan face treatment do masażu skóry twarzy. Składniki aktywne będące w składzie preparatów firmy Klapp wchodzą w najgłębsze partie skóry, dzięki czemu ich działanie jest bardzo efektywne.

Cały zabieg trwa około 90 minut. Tak jak w przypadku innych tego typu zabiegów przy użyciu produktów Kapp, najpierw skóra twarzy jest dokładnie oczyszczana, następnie wmasowuje się opisywane przez nas powyżej serum, po czym – w celu utrwalenia oraz zwiększenia efektu, wmasowuje się krem nawilżający. Redukuje on oznaki starzenia się skóry.

stri pexan face treatment

Korzyści wynikające z zabiegu

Korzystając z zabiegu opartego na linii kosmetyków odbudowujących, nasze Klientki mogą mieć pewność, że ich zmarszczki zostaną wygładzone, skóra będzie wyglądała młodziej oraz stanie się bardziej nawilżona.

Produkty z tej serii wpływają również na poprawienie elastyczności oraz jędrności skóry.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych