fbpx

Klapp Express Lift

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Klapp Express Lift

Express Lift to zabieg liftingujący, odmładzający oraz ujędrniający skórę.

Dojrzała kobieta powinna systematycznie dbać o stan swojej skóry, dlatego zapraszamy do Kliniki Smile&Beauty, gdzie korzystamy z produktów niemieckiej firmy Klapp, które zyskały bardzo dużą popularność na całym świecie.

Cennik

1 Zabieg
130 PLN
salon urody klapp express lift
klapp express lift

O zabiegu

Produkty używane do wykonania tego zabiegu posiadają w swoim składzie witaminy i proteiny, a także olejki roślinne, które pozytywnie wpływają na stan skóry twarzy. Zawarty w nich kwas hialuronowy pozostawia długotrwały efekt nawilżenia.

Jest to zabieg zupełnie bezpieczny i zalicza się do rytuałów relaksacyjnych. Podczas około godzinnego zabiegu, można się odprężyć oraz uspokoić.

Przebieg zabiegu

W pierwszej fazie zabiegu skóra twarzy jest dokładnie oczyszczana. Wykorzystywany jest do tego peeling enzymatyczny na bazie hydrolizowanych drożdży.

Następnie używana jest ampułka zawierająca substancje odpowiadające za wygładzanie tkanki mięśniowej oraz regenerację skóry.

Ostatni etap zabiegu, to nałożenie kremu liftingującego, który doskonale nawilża oraz napręża skórę.

Działanie tych produktów wspierane jest poprzez masaż napinająco – drenujący, który został opracowany przez kosmetologów firmy Klapp. Poprzez jego dwukierunkowe działanie poprawia się kondycja mięśni oraz skóry twarzy.

zabieg klapp express lift

Korzyści wynikające z zabiegu

Bogactwo odżywczych substancji sprawia, że zabieg ten prowadzi do wielu korzyści. Dzięki zabiegów Express Lift, skóra jest dogłębnie nawilżona oraz ujędrniona. Poprzez pobudzanie produkcji kolagenu, zmarszczki stają się mniej widoczne. Dodatkowo, poprawia się koloryt skóry, pobudzony zostaje przepływ limfy oraz mikrocyrkulacja skóry.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych