fbpx

Sung rei crystal colour foot spa

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Sung rei crystal colour foot spa

Każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku oraz relaksu. Zapraszamy do Kliniki Smile&Beauty, gdzie podczas sensualnego masażu wykorzystującego sole do kąpieli, odprężysz się i przeniesiesz w stan głębokiego relaksu.

Cennik

1 zabieg
140 PLN
pedicure kosmetyczny
kwasy na dlonie i stopy

O zabiegu

Masaż od setek lat jest przeprowadzany w celu rozluźnienia mięśni i relaksacji. Posiada nie tylko działanie odprężające, ale także zdrowotneKosmetolodzy z naszej Kliniki do zabiegu wykorzystują sole do kąpieli, które wygładzają oraz oczyszczają skórę.

Rytuał Sung-rei, to masaż balijski, który łączy delikatne gładzenie ciała z relaksacyjno-oczyszczającym masażem stóp.

Przebieg zabiegu

Na samym początku kosmetolog przygotowuje kąpiel dla stóp w soli crystal colour foot spa. Podczas kąpieli, skóra stóp jest dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona.

Równocześnie wykonywany jest wspominany powyżej masaż całego ciała, który jest bardzo delikatny – można porównać go do muskania skóry. Następnie, kosmetolog przystępuje do masażu stóp. Wykorzystanie do zabiegu olejków eterycznych sprawia, że odpręża się nie tylko ciało, ale także umysł.

masaz ciala

Korzyści wynikające z zabiegu

Masaż Sung-Rei sprawia, że całe ciało jest głęboko rozluźnione. Towarzyszy temu także psychiczne odprężenie, za które odpowiada nastrój panujący w gabinecie (olejki, wystrój, relaksacyjna muzyka).  

Widoczne efekty zabiegu, to nawilżenie oraz wygładzenie stóp, a także rozświetlenie skóry. Masaż trwający około 90 minut sprawi, że pobudzone zostaną siły witalne.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych