fbpx

Azelac Peel System – dla cery z trądzikiem

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Azelac Peel System

Oferujemy Państwu, obok wielu kuracji upiększających, profesjonalny zabieg AZELAC PEEL SYSTEM, który jest dedykowany osobom o skórze wrażliwejz tendencją do trądziku i przebarwień.

W naszej Klinice wszelkie czynności przeprowadzane są przez doświadczoną kadrę kosmetologów, dbających o każdy szczegół oraz pełne zadowolenie Klientów.

Cennik

Azelac Peel System
 159 PLN
azelac peel system
zluszczanie kwasami

O zabiegu

AZELAC PEEL SYSTEM jest nieinwazyjnym zabiegiem kosmetycznym, przywracającym świeżość i młodzieńczy wygląd skórze twarzy.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu:

  • przebarwienia pozapalne – cera wrażliwa, naczyniowa;
  • trądzik różowaty z wykwitami.

Przebieg zabiegu

AZELAC PEEL SYSTEM to bezbolesny zabieg dla cery z trądzikiem różowatym, realizowany przez wyspecjalizowanych kosmetologów naszej Kliniki.  

W celu podtrzymania satysfakcjonującego efektu, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów. Dla lepszego rezultatu, warto również zastosować tzw. terapię domową. Poniżej ilustrujemy wykaz najczęściej stosowanych kosmetyków do twarzy, ułatwiających pielęgnację tej wrażliwej części ciała:

  • zestaw pozabiegowy – do stosowania w pierwszym tygodniu złuszczania naskórka,
  • Hidraven – pienisty krem bez mydła do twarzy oraz  Sensyses Cleanser – odpowiedni do danego rodzaju skóry (do oczyszczania twarzy),
  • kosmetyki z linii C-vit oraz Azelac/Azelac RU Serum (do stosowania rano i wieczorem),
  • Repaskin Fotoprotector SPF50 – w celu dodatkowej ochrony (codziennie rano).
zluszczanie kwasami salon warszawa

Korzyści wynikające z zabiegu

AZELAC PEEL SYSTEM może być powtarzany co 14-28 dni. Liczba zabiegów uzależniona jest od indywidualnych potrzeb Klienta. Złuszczanie naskórka (co warte podkreślenia) może wystąpić w drugiej dobie po przeprowadzeniu czynności. Ponadto warto podkreślić, że istnieje możliwość wykonywania zabiegu przez cały rok – w zależności od zastosowanej dawki retinolu.

Efekty, których możemy się spodziewać

Bezpośrednim efektem zabiegu AZELAC PEEL SYSTEM jest widoczne zwiększenie napięcia skóry. Istotnym podkreślenia jest fakt, że napiętej skórze ( w fazie po zabiegowej), może towarzyszyć także delikatny rumień.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych