fbpx

X treme-hyaluron infusion

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

X treme-hyaluron infusion

Zapraszamy serdecznie na zabieg nawilżająco-modelujący na twarz X-Treme Hyaluron Infusion.

Oddając się w ręce naszych specjalistów otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnie wykonanego zabiegu, w którego wyniku cera staje się zadbana i pięknie wyglądająca.

Cennik

X treme-hyaluron infusion
280 PLN
x treme hyaluron infusion
zabieg nawilzajacy

O zabiegu

X-Treme Hyaluron Infusion, to zabieg silnie nawilżający, przebiegający z wykorzystaniem specjalnych bandaży. W trakcie zabiegu modelowany zostaje kontur twarzy.

Dochodzi również do przywrócenia skórze właściwego poziomu nawilżenia.

Przyczynia się on również do odbudowy i wzmocnienia komórek tworzących delikatny naskórek. X-Treme Hyaluron Infusion dedykowany jest głównie cerze odwodnionej oraz skłonnej do przesuszeń.

Zabieg opiera się na nowatorskiej technice nakładania maski z bandaży, która ma za zadanie wygładzić skórę oraz zminimalizować widoczność zmarszczek.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa 90 minut i odbywa się w kilku następujących po sobie etapach:

ETAP I

Przygotowanie skóry do zabiegu czyli oczyszczenie twarzy i zabezpieczenie najbardziej wrażliwych stref na skórze twarzy wacikami.

ETAP II

Peeling czyli złuszczenie martwego naskórka przy pomocy peelingu Mikro Peel. Wmasowuje się go okrężnymi ruchami i pozostawia na ok. 5-7 minut. Pozostałości usuwa przy pomocy ciepłego kompresu.

ETAP III

Na twarz i szyję aplikowany jest aktywny koncentrat Retard Gel. Preparat zostaje wmasowany zgodnie z przebiegiem mięśni.

ETAP IV

Na twarz i szyję nałożona zostaje gruba warstwa maski INTENSIVE CREAM STEP 1.

ETAP V

Bandażowanie – proces rozpoczyna się od szyi, pozostawiając odkryte jedynie nozdrza. Ten etap ma na celu napięcie oraz lifting skóry twarzy.

W tym celu przygotowanych zostaje 4-5 kawałków bandaża o długości 25cm oraz jeden o długości 60cm; nakłada się je na wcześnie zaaplikowaną maskę, dbając o lekkie napięcie bandaży na twarzy; każdy kolejny kawałek bandaża zachodzi na poprzedni; najdłuższy bandaż służy do owinięcia całej twarzy – od podbródka na czubku głowy skończywszy.

 ETAP VI

Na bandaże nakłada się grubą warstwę maski INTESIVE CREAM STEP 2. Następnie kosmetolog wykonuje masaż modelujmy w kierunku – od podbródka ku szczytowi głowy.

ETAP VII

Zdjęcie bandaży. Pozostałość maski używa się do wykonania masażu twarzy.

zabieg x treme hyaluron infusion

Efekty zabiegu

X-Treme Hyaluron Infusion to nowatorskie rozwiązanie, które obiecuje następujące efekty:

  • utrzymujące się przez wiele dni doskonałe i dogłębne nawilżenie skóry: twarzy, szyi oraz dekoltu;
  • uwydatnienie i poprawienie owalu twarzy;
  • wyrównanie kolorytu cery.

Zabieg ten kwalifikowany jest również, jako silnie przeciwstarzeniowy, gdyż usuwa zmarszczki wszelkiego typu – od płytkich po głębokie.

Korzyści wynikające z zabiegu

Decydując się na wykonanie X-Treme Hyaluron Infusion skóra staje się bardziej napięta, a Klientka może cieszyć się na dłużej zachowanym młodzieńczym wyglądem swojej cery. Skóra Klientki staje się także bardziej gładka i przyjemniejsza w dotyku.

Dla utrzymania efektu zabiegu, kosmetolog może zalecić pielęgnację domową preparatami z linii X-TREME: Hydra Complete, Day Tan, Rich&Pure Facial Oil.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych