fbpx

Spa Peel Lightening

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Spa Peel Lightening

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Kliniki Smile&Beauty i skorzystania z zabiegu przeciw przebarwieniom – Spa Peel Lightening.

Z nami Państwa skóra odzyska blask, a przebarwienia staną się przeszłością. Zabieg ten, to balsam zarówno dla ciała, jak i duszy. W dyskretnym, przytulnym gabinecie Kliniki mogą Państwo poprawić nie tylko urodę, ale także odpocząć od zgiełku codzienności.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra kosmetologów stanowi gwarancję starannego i profesjonalnego wykonania zabiegu.

zabieg spa peel lightening

Cennik

Spa Peel Lightening
200 PLN
kwasy salon urody

O zabiegu

Spa Peel Lightening to zabieg łączący działanie rozjaśniające z przeciwstarzeniowym (anti-aging). Przeznaczony jest w szczególności dla osób mających problem z przebarwieniami. Ponadto rekomendowany jest dla cery problemowej i trądzikowej.

Spa Peel Lightening zalecany jest przy hiperpigmentacji (przebarwieniach pozapalnych i posłonecznych) oraz przebarwieniach spowodowanych stosowaniem perfum czy innych kosmetyków. Zabieg wskazany jest ponadto dla osób chcących ograniczyć ilość zaskórników. Spa Peel Lightening polecany jest także osobom mającym problem z szarą, pozbawiona blasku cerą.

Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. Ponadto może być wykonywany o każdej porze roku.

Przebieg zabiegu

Spa Peel Lightening wykonywany jest przez doświadczonych kosmetologów. Zabieg przebiega w zaciszu sterylnego i czystego gabinetu, który zapewnia komfort każdemu pacjentowi. Wykonywany jest na bazie kwasu salicylowego, pirogronowego i retinolu.

Kwas salicylowy odpowiada za złuszczanie się naskórka warstwa po warstwie, począwszy od zewnętrznej aż po głąb. Kwas pirogronowy zapewnia działanie antybakteryjne i regulujące wydzielanie sebum. Z kolei retinol wykazuje normalizujące działanie.

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu może utrzymywać się delikatny rumień oraz napięcie skóry. Około 48 godzin po kuracji rozpoczyna się złuszczanie naskórka, które może przybierać zarówno słabe, jak i mocniejsze nasilenie.  

W czasie utrzymywania się złuszczania naskórka zalecamy stosowanie zestawu pozabiegowego. Następnie w celu utrzymania efektów zabiegu warto wypróbować w zakresie oczyszczania Hidraven/ Salises Pienisty Krem bez mydła oraz odpowiedni Sensyses. Ponadto rano pacjenci powinni stosować produkty z linii C-VIT oraz Azelac, a wieczorem: Azelac Ru Serum Liposomowe i produkty z linii Retises. Dodatkową ochronę zapewni stosowany codziennie rano Repaskin Fotoprotector SPF50.

Spa Peel Lightening można powtarzać co 21 – 28 dni. Liczba zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb skórnych pacjenta. Jednakże zalecana minimalna ilość to pięć.

zluszczanie kwasami

Korzyści wynikające z zabiegu

Spa Peel Lightening to zabieg niosący wiele korzyści; najważniejsze z nich to:

  • likwidacja przebarwień;
  • rozjaśnienie i oczyszczenie skóry;
  • zwężenie porów, regulacja gruczołów łojowych.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych