fbpx

Mandelac Peel

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Mandelac Peel

Zachęcamy Państwa do skorzystania z dobroczynnych właściwości zabiegu Mandelac Peel, który ma zastosowanie w terapii skierowanej do osób z cerą trądzikową.

Nasi kosmetolodzy, posiadający wysokie kompetencje zawodowe, doskonale radzą sobie z  uporczywym problemem, jakim jest trądzik.

Cennik

1 zabieg
180 PLN
mandelac peel atpses salon kosmetyczny
mandelac peel

O zabiegu

Mandelac Peel to zabieg, w którym wykorzystywany jest żel złuszczający, mający działanie peelingu głęboko oczyszczającego. Kuracja żelem skierowana jest do osób, które mają cerę mieszaną, tłustą lub wrażliwą o tendencji trądzikowej.

Przebieg zabiegu

Kosmetolog nakłada preparat na twarz, który w czasie zabiegu oddziałuje na skórę. Ażeby uzyskać jak najkorzystniejsze efekty zaleca się zastosowanie minimum czterech zabiegów, przy czym należy zrobić  około 7-14 – dniową przerwę między zabiegami.

zabieg mandelac peel

Korzyści wynikające z zabiegu

Korzyści są widoczne zaraz po zabiegu – skóra nabiera gładkości i sprężystości.

Wskazówki po zabiegu

Dla podtrzymania efektów zabiegu zaleca się, aby w pierwszym tygodniu stosować indywidualną terapię.

Ze względu na to, iż może wystąpić nasilenie złuszczania naskórka, a nawet i zapalenie, należy stosować zestaw oczyszczający. W jego skład wchodzi łagodny krem bez mydła oraz produkty z serii Mandelac. Dodatkowo ochronimy skórę stosując preparaty przeznaczone do skóry uszkodzonej.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych