fbpx

Men Treatment – zabiegi dla mężczyzn

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Men Treatment

W dzisiejszych czasach również mężczyzna powinien o siebie dbać. Z tego względu Klinika Smile&Beauty proponuje każdemu panu chcącemu poprawić wygląd swojej skóry energetyzująco – nawilżający zabieg dla mężczyzn, po którym męska skóra stanie się gładka, będzie wyglądać młodziej i zdrowiej.

Cennik

1 zabieg
320 PLN
zabieg dla mezczyzn warszawa
zabieg dla mezczyzn salon urody

O zabiegu

Zabieg wykonywany przez kosmetologów z naszej Kliniki jest idealny dla panów, którzy mają problemy z suchą skórą.

Wyciąg z Algue Bleue Vitale, czyli niebieskiej algi, która jest bogata w wiele witamin i minerałów sprawia, że skóra zostaje nawilżona, opóźnia się proces starzenia, a także znikają oznaki zmęczenia.

Przebieg zabiegu

Sam proces zabiegu jest niezwykle prosty. Wyspecjalizowany kosmetolog wmasowuje w skórę Klienta odpowiedni preparat na bazie algi niebieskiej, po czym zostawia go do odpowiedniego wchłonięcia. Następnie preparat jest zmywany ze skóry. Cały zabieg trwa około 90 minut.

Kriolipoliza przede wszystkim kierowana jest do osób mających nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, a także na ramionach.

klapp men salon urody

Korzyści wynikające z zabiegu

Zabieg ten przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy zmagają się z suchą skórą. Już jeden tego typu zabieg sprawi, że Twoja skóra stanie się gładsza, jędrniejsza, a co najważniejsze, bardzo nawilżona. Dzięki temu będziesz wyglądać młodziej, znikną oznaki zmęczenia oraz opóźnisz proces starzenia się skóry.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych