fbpx

DNA Recovery Peel

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

DNA Recovery Peel

Serdecznie zapraszamy do gabinetu kosmetologicznego Klinki Smile&Beauty na zabieg DNA Recovery Peel. Tutaj doświadczeni kosmetolodzy skutecznie przeprowadzą zabieg, który dedykowany jest osobom z widocznymi fotouszkodzeniami oraz jako kuracja naprawcza dla skóry po lecie.

Cennik

DNA Recovery Peel
280 PLN
zabieg dna recovery peel
DNA recovery peel
zabieg usuwania trądziku w klinice Smile&Beauty

O zabiegu

DNA Recovery Peel  to innowacyjny, całkowicie bezpieczny zabieg medyczny oparty na technologii Nanotech wykorzystujący substancje zamknięte w pęcherzykach lipidowych. Ta unikalna formuła działa wzmacniająco i regenerująco na skórę poddaną szkodliwemu działaniu promieniowania UVAi UVB.  Czynniki znajdujące się w preparatach używanych w trakcie zabiegu wykazują przy tym właściwości:

  • naprawcze DNA skóry,
  • antyoksydacyjne – wzmacniające skórę przed działaniem wolnych rodników,
  • przeciwzmarszczkowe – skóra staje się widocznie odmłodzona już po pierwszych kilku sesjach.

W trakcie aplikacji preparatów pacjentka odczuwa delikatne mrowienie, które jednak ustępuje po kilku minutach. Trzy dni po przeprowadzonym zabiegu, może pojawić się złuszczanie skóry, co potwierdza jedynie działanie zabiegu. Przez kilka dni po jego wykonaniu, należy unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce oraz przebywania w wysokich temperaturach. Dla utrzymania efektów warto prowadzić domową pielęgnację preparatami z serii Ferulac, C-vit lub Resverader. Należy też pamiętać o codziennej aplikacji fotoprotektorów SPF 50+(Repaskin SPF 50+ do twarzy).

Zabieg można powtarzać, co 15 dni przez cały rok.

Korzyści z zabiegu

Efekty działania składników zawartych w wykorzystywanych preparatach są widoczne niemal natychmiast. Poprawiają one wygląd skóry poprzez:

  • przywrócenie jednolitego kolorytu – redukcja przebarwień, plam, dyschromii;
  • zredukowanie widoczności zmarszczek;
  • poprawę jędrności i elastyczności skóry;
  • odżywienie i nawilżenie skóry we wszystkich jej warstwach.

Ponadto zabieg likwiduje efekty szkodliwego działania promieni słonecznych oraz zabezpiecza skórę przed powstawaniem nowych fotouszkodzeń. Dzięki swojej nowoczesności nie ma on wpływa na pH skóry, co zapobiega powstawaniu podrażnień. Można go też stosować jako zabieg pielęgnacyjny do cery tłustej oraz z tendencją do zmian trądzikowych.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu DNA Recovery Peel w naszym salonie kosmetycznym przy Klinice Smile&Beauty. Zachęcamy do telefonicznej rezerwacji terminów zabiegu.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych