fbpx

Pyruvic peel + spa peell

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Pyruvic peel + spa peell

Zachęcamy Państwa do skorzystania z PYRUVIC PEEL+SPA PEELL – jednego z najnowocześniejszych zabiegów ujędrniających oferowanych przez naszą Klinikę. Zabieg wykonywany jest pod nadzorem specjalisty-kosmetologa, znającego wszystkie tajniki swojej profesji.

Cennik

PYRUVIC PEEL + SPA PEELL (koszt całego zabiegu)
230 PLN
pyruvic peel spa peell
zabieg pyruvic peel spa peell

O zabiegu

PYRUVIC PEEL+SPA PEELL jest metodą przywracającą jędrność skórze twarzy. Zabieg odbywa się w atmosferze całkowitego skupienia, przy czynnym udziale naszych fachowców – doświadczonych kosmetologów.

Zabieg PYRUVIC PEEL+SPA PEELL wykonywany jest w poniższych stanach i kondycji skóry:

  • wiotkość,
  • widoczne zmarszczki mimiczne,
  • oznaki starzenia.

Przebieg zabiegu

PYRUVIC PEEL+SPA PEELL to bezbolesny zabieg kosmetyczny, dedykowany osobom borykającym się z problemem drobnych lub głębokich zmarszczek mimicznych.

zabieg pyruvic peel spa peell warszawa

Korzyści wynikające z zabiegu

PYRUVIC PEEL+SPA PEELL może być powtarzany co 7-14 dni, niezależnie od zmieniających się pór roku. Ażeby uzyskać spodziewany efekt końcowy, zaleca się wykonanie minimum czterech zabiegów.

Rezultaty, które możemy uzyskać dzięki PYRUVIC PEEL+SPA PEELL, to:

  • spłycenie zmarszczek mimicznych,
  • intensywne nawilżenie oraz wygładzenie skóry twarzy.   

Chcąc utrzymać efekt ujędrnienia jak najdłużej, warto zastosować terapię domową. Poniżej ilustrujemy wykaz aktywnych preparatów do twarzy, usprawniających jej codzienną pielęgnację:

  • Hidraven (pienisty krem bez mydła) oraz Sensyses (oczyszczający płyn liposomowy) – do oczyszczania skóry twarzy;
  • Deases (serum liposomowe), Daeses (krem liftingujący do twarzy) + Deases (emulsja liftingująca oczy i usta) – do stosowania rano i wieczorem;
  • REPASKIN FOTOPROTECTOR SPF50 – do stosowania rano, w celu dodatkowej ochrony.

Istotnym podkreślenia jest fakt, że PYRUVIC PEEL+SPA PEELL może powodować szczypanie, pieczenie oraz zaczerwienienie skóry. Pacjent – po prawidłowo wykonanym zabiegu – może zaobserwować także minimalny rumień. W kontekście przedstawionych skutków ubocznych, warto nadmienić, że rumień – choć przykry i mało estetyczny – znika samoistnie, nie pozostawiając śladów na skórze.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych