fbpx

Cosmelan – zabieg usuwania przebarwień

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Cosmelan

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej Kliniki Smile&Beauty i skorzystania z zabiegu usuwania przebarwień i niwelowania zmarszczekCosmelan.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra kosmetologów stanowi gwarancję starannego i profesjonalnego wykonania zabiegu.

Sterylny i przyjazny gabinet Kliniki zapewni komfort każdemu Pacjentowi. Z nami zregenerujesz zarówno ciało, jak i duszę! Podczas zabiegu możesz zarówno wyciszyć się, jak i pogawędzić z przeprowadzającym go kosmetologiem.

kwasy warszawa

Cennik

Cosmelan
1800 PLN
cosmelan warszawa

Usuwanie przebarwień – O zabiegu

Cosmelan, to jeden z najlepszych zabiegów usuwania przebarwień i niwelowania zmarszczek. Stanowi jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających dostępnych na rynku.

Zalecany jest do stosowania na plamy mające podłoże hormonalne (melasma). Zawarte w nim czynniki rozjaśniające wykazują natychmiastowe działanie. Ponadto w swoim składzie nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym (złuszczającym).

Badania dowodzą, że w 99% przypadków intensywność zabarwienia plam uległa redukcji aż o 95%. Warto dodać, że przerwanie leczenia może spowodować ponowne pojawienie się przebarwień.

Należy podkreślić, że zabieg przerywa tendencję do hiperpigmentacji, ale jej całkowicie nie eliminuje. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku. Nie ma także przeciwskazań związanych z rodzajem cery.

Przebieg zabiegu Cosmelan

Cosmelan opiera się na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, czyli działanie kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Substancje zawarte w zabiegu blokują działanie tyrozynazy, a czasami nawet odwracają przemiany metaboliczne dokonane w łańcuchu.

Cosmelan to zabieg:

  • zawierający czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu,
  • o wysokiej skuteczności w terapii przebarwień typu melasma,
  • w pełni bezpieczny.

W wyniku stosowania kuracji stan skóry ulega poprawie już po tygodniu jej stosowania. Leczenie przebiega z różną szybkością w zależności od typu i rodzaju skóry, a także głębokości przebarwień.

U osób posiadających ciemną karnację (fototyp IV i V) plamy znikają zazwyczaj po 8-10 dniach. Resztę terapii pacjent kontynuuje samodzielnie w domu z użyciem preparatu Cosmelan 2.

U osób o jasnej karnacji (fototyp I, II i III) plamy najczęściej znikają pomiędzy 8 a 21 dniem od rozpoczęcia terapii.

zabieg zluszczanie kwasami

Korzyści wynikające z zabiegu

Cosmelan to zabieg niosący wiele korzyści, wśród których należy wymienić:

  • likwidację przebarwień;
  • rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry;
  • redukcję wydzielania łoju, a tym samym przywrócenie równowagi skórze tłustej i mieszanej;
  • działanie przeciwstarzeniowe;
  • stymulowanie odnowy kolagenu.

Zabieg szybko i co ważne – skutecznie rozjaśnia przebarwienia. Ponadto jest dobrze tolerowany przez każdy rodzaj cery.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych