fbpx

Depilacja woskiem Laycon

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Wosk Laycon

Każda kobieta marzy o gładkiej skórze po depilacji. Szczególnie w okresie letnim, trzeba systematycznie golić nogi, aby zawsze były piękne i gładkie. Depilacja zwykłymi maszynkami często jest bolesna oraz męcząca, dlatego Klinika Smile&Beauty zaprasza na depilację woskiem Laycon.

wosk laycon

Cennik

Wąsik
30 PLN
Brwi 25 PLN
Bródka 25 PLN
Baczki 25 PLN
Bikini 60 PLN
Bikini głębokie 80 PLN
zabieg wosk laycon

O zabiegu

Wosk Laycon jest coraz bardziej popularny w depilacji. W swoim składzie posiada jedynie naturalne składniki, takie jak olejki aromaterapeutyczne oraz wysokiej jakości żywice, które świetnie radzą sobie nawet z najkrótszymi włoskami.

Warto dodać, że oprócz depilacji, wosk ten posiada odżywczo-regenerujące właściwości, które dodatkowo nawilżają skórę po zabiegu.

Przebieg zabiegu

Czas trwania depilacji jest zależny od depilowanej powierzchni. Kosmetolog nakłada na odpowiednią partię ciała lekko rozgrzany wosk, po czym nakłada na niego plaster.

Gdy wosk przyklei się do plastra, następuje jego oderwanie wraz z włoskami. Dzięki wyrywaniu włosa wraz z cebulką, można mieć pewność, że włoski nie odrosną w przeciągu następnego miesiąca.

Niestety, włoski rosną w różnym czasie, dlatego dla lepszego efektu należy powtarzać zabieg kilka razy co 4-5 dni. To zapewni długotrwałe efekty.

Depilacja woskiem nie należy do przyjemnych, podczas zabiegu można odczuwać mały dyskomfort, jednak wszystko jest zależne od wrażliwości Klienta oraz jego skóry.

wosk laycon warszawa

Korzyści wynikające z zabiegu

Depilacja woskiem charakteryzuje się długotrwałym efektem, wśród licznych korzyści, należy wymienić poniższe:

  • delikatna i gładka skóra – nawet przez kilka tygodni;
  • nawilżenie i regeneracja skóry;
  • odrastanie słabszych i cieńszych włosków.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych