fbpx

Klapp Beautiful Eyes

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Klapp Beautiful Eyes

Skóra wokół oczu jest niezwykle wrażliwa. Potrzebuje odpowiedniego nawilżenia oraz odżywienia. Po 35 roku życia zaczyna potrzebować coraz więcej składników odżywczych, aby utrzymać jędrność oraz elastyczność. Zapraszamy na zabieg Beautiful Eyes do Kliniki Smile&Beauty, gdzie przy użyciu odpowiednich środków i preparatów firmy Klapp, skóra wokół oczu znów stanie się młoda i jędrna.

Cennik

1 zabieg
50 PLN
produkty klapp beautiful eyes
klapp beautiful eyes warszawa

O zabiegu

Firma Klapp jest bardzo znana na rynku kosmetycznym. Z jej produktów korzysta wiele salonów kosmetycznych, w tym nasz.

W tym zabiegu wykorzystywany jest ekstrakt z pomarańczy, kompleks DNA w postaci ekstraktu z kawioru, oleje roślinne, witaminy oraz alantoina. Połączenie tych składników ma zbawienny wpływ na skórę wokół oczu.

Przebieg zabiegu

Do wykonania zabiegu ujędrniającego skórę w okolicach oczu wykorzystuje się płatki hydrożelowe nasączone wcześniej opisywaną mieszkanką bogatą w witaminy.

W ciągu dwudziestu minut trwania zabiegu, składniki te wnikają w głąb skóry dokładnie ją nawilżając, odżywiając oraz regenerując. Jest to również czas relaksu oraz odpoczynku.

Zabieg Beautiful Eyes warto systematycznie powtarzać, aby skóra była odpowiednio odżywiona i aby mogła się zregenerować.

klapp beautiful eyes

Korzyści wynikające z zabiegu

Skóra wokół oczu jest maksymalnie nawilżona, odzyskuje swoją jędrność oraz elastyczność. Widoczne jest optyczne odmłodzenie skóry, a także jej regeneracja.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych