fbpx

Henna

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych

Zabieg nakładania henny na brwi oraz rzęsy

Henna to barwnik roślinny produkowany z laswonii bezbronnej. Jest ona wykorzystywana już od setek lat. W wykopaliskach z dawnego Egiptu można było znaleźć dowody, które pokazywały, że już wtedy henna służyła do tworzenia tatuaży na ciele, ale także malowaną nią włosy dłonie i paznokcie mumii. Henna posiada wiele dobroczynnych substancji, takich jak wapń, magnez, potas oraz witaminy.

Chcemy zaproponować Państwu zabieg nakładania henny na brwi oraz rzęsy, dzięki czemu staną się one optycznie gęstsze oraz uzyskają głęboki kolor, który podkreśli barwę oka oraz optycznie je powiększy.

henna brwi

Cennik

Henna rzęsy
20 PLN
Henna brwi 20 PLN
Regulacja 15 PLN
Komplet 40 PLN
Mała korekta 10 PLN
henna i depilacja brwi

O zabiegu

Barwnik jakim jest henna, jest substancją naturalną, która nie powoduje reakcji alergicznych. Nie jest to trwały barwnik, zmywa się po około kilku tygodniach, jednak jego systematyczne stosowanie powoduje, że przy każdym kolejnym zabiegu potrzeba mniej barwnika do wykonania koloryzacji. Henna korzystnie wpływa na stan włosków brwiowych oraz rzęs. Stają się one naturalnie gęstsze i mocniejsze.

Przebieg zabiegu

Zabieg farbowania henną brwi oraz rzęs jest niezwykle szybki i prosty. Na samym początku kosmetolog dobiera odpowiedni odcień barwnika. Następnie przygotowuje farbowany obszar nakładając wazelinę lub odpowiedni krem.

Podczas zabiegu nakłada się na rzęsy oraz brwi odpowiednią mieszankę na bazie henny. Wykorzystuje się do tego specjalne patyczki lub szczoteczkę. Po kilku minutach zmywa się z włosków pozostałą mieszkankę.

Opcjonalnie, kosmetolog nakłada na brwi i rzęsy oraz pod oczy kojący krem, który dodatkowo wspomaga i utrwala działanie henny.

Cały zabieg trwa około 20 minut i jest on zupełnie bezbolesny.

henna depilacja brwi

Korzyści wynikające z zabiegu

Klientki korzystające z zabiegu farbowania brwi oraz rzęs henną mają pewność, że staną się one grubsze, uzyskają głęboką barwę, a efekty będą długotrwałe.

Zaznaczamy, że warto powtarzać ten zabieg systematycznie, aby efekty były trwalsze oraz bardziej widoczne.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty zabiegów kosmetologicznych