fbpx

Masaż

Skorzystaj z oferty masażu

Masaże

Masażem zajmuję się od 2005 roku.

W 2008 roku ukończyłem Collegium Studium Rehabilitacji, Psychologii i Polityki Społecznej uzyskując dyplom Technika Masażysty. Nabyłem umiejętności wykonywania masażu klasycznego oraz leczniczych takich jak: masaż limfatyczny, segmentarny, centryfugalny, izometryczny oraz masaż sportowy. Naukę kontynuowałem w Wyższej Szkole Rehabilitacji uzyskując w 2011 roku dyplom Licencjonowanego Fizjoterapeuty.

W 2008 roku nawiązałem współpracę z Reprezentacją Polski w hokeju  na rolkach, którą kontynuowałem  do mistrzostw Europy w  Austria, Inline – Skater hockey EM 2008

W 2009 nawiązałem współpracę z Salonem masażu Orient ul.Piękna 28/34, obsługując klientów komercyjnych i VIPów w stołecznych Hotelach.

masazysta
masaz

W 2010 roku mój talent dostrzegła firma Clarena. Poprzez szereg szkoleń ze światowej sławy Fizjoterapeutą i Trenerem Masażu Gilem Amsallem, zostałem Szkoleniowcem ds. masażu i SPA marki CLARENA w Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym przy ul. Pianistów 2 w Warszawie. Do moich obowiązków należało prowadzenie szkoleń z masaży oferowanych przez firmę (masaż kamieniami gorącymi, kijkami bambusowymi, stemplami ziołowymi, czekoladą, miodem, antycellulitowe) oraz zabiegów na ciało, a także prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń Rubica.

Pod koniec 2011 rozpocząłem współpracę z marką kosmetyczną Organique, prowadzając szkolenia z szerokiego zakresu masaży firmowych takich jak np. masaż płonącą świecą oraz szkolenia z zakresu wykorzystania linii kosmetycznych marki Organique na ciało i twarz.

masaz warszawa

Od 2013 zaczęła się moja przygoda z Hawajskim Masażem Lomi Lomi Nui, który doskonalę do dnia dzisiejszego.

Od 2013 Prowadziłem szkolenia grupowe i indywidualne z zakresu różnych form masażu w Centrum Szkoleń Doskonalenia Zawodowego przy ul.Pięknej w Warszawie.

Od 2014 współpracuję także ze Smile and Beauty.

Od 2015 przeprowadzam szkolenia z masaży klasycznych, leczniczych oraz orientalnych w Centrum Szkoleniowym Pro-Activ przy ul.Międzynarodowej w Warszawie.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty masażu