fbpx

Farbowanie + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Farbowanie + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty i skorzystania z usługi farbowania połączonej ze strzyżeniem, czesaniem i ampułką gratis.

Nasi fryzjerzy wykonają dla Państwa profesjonalną usługę, dzięki której uzyskają Państwo staranną i efektowną stylizację. W naszym salonie zadbamy także o zdrowie i piękny wygląd Państwa włosów.

farbowanie wlosow

O usłudze

Usługa farbowania, strzyżenia i stylizacji wykonywana jest przez doświadczonych sztuki fryzjerskiej. W naszym salonie farbowanie wykonujemy przy użyciu przyjaznych dla włosów i skóry produktów włoskiej firmy ECHOS, które zawierają pielęgnacyjny wosk pszczeli i witaminę C.

Farby ECHOS  gwarantują całkowite pokrycie siwych włosów. Z kolei antyutleniające właściwości zawartej w nich w  witaminy C zapewniają trwałe, długo utrzymujące się na włosach odcienie. Zaawansowana technologia oraz starannie dobrane składniki tworzą unikatową formułę Echosline, która zapewnia profesjonalną ochronę, pielęgnację i stylizację  włosów. Uzupełniające się działanie wosku pszczelego i witaminy C chroni strukturę włosa i sprawia, że włosy po farbowaniu pozostają zdrowe i błyszczące.

strzyzenie damskie

Przebieg

Po konsultacji z klientką i ustaleniu Jej  preferencji fryzjer sporządza emulsję farbującą.  Przebieg farbowania uzależniony jest od założonych efektów:

  • w przypadku tradycyjnego farbowania włosów jednym kolorem emulsję równomiernie rozprowadza ją na włosach;
  • w sytuacji farbowania odrostów zabieg rozpoczyna się od nałożenia emulsji farbującej na włosy przy nasadzie, a następnie po upływie ok. 20 min. nakłada się ją na pozostałą część w celu odświeżenia koloru na całej długości i końcach włosów.

Proces farbowania związany jest z koniecznością pozostawienia emulsji koloryzującej na włosach przez niezbędny okres, podczas którego w miłym zaciszu salonu, przy ulubionym napoju i kobiecym czasopiśmie w przyjaznej atmosferze klientka może odpocząć oczekując na efekty farbowania. Następnie fryzjer wypłukuje farbę i myje włosy, utrwala kolor za pomocą profesjonalnej odżywki, po czym przechodzi do strzyżenia i stylizacji. Dodatkowo na włosy nakładana jest ampułka, która je odżywia i regeneruje.  Ostatnim elementem usługi jest czesanie i stylizacja fryzury.

czesanie damskie

Efekty

Profesjonalnie wykonane w naszym salonie fryzjerskim farbowanie, strzyżenie i stylizacja zapewnia:

  • lśniące włosy;
  • wymarzony kolor włosów, pasujący do urody i charakteru;
  • korektę owalu i rysów twarzy;
  • wzmocnienie struktury włosa dzięki profesjonalnej pielęgnacji.

Cennik

Włosy krótkie
150 PLN
Włosy średnie
170 PLN
Włosy długie
190 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz