fbpx

Bezpieczna dekoloryzacja + farba + refleksy (dwa kolory) + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Bezpieczna dekoloryzacja + farba + refleksy (dwa kolory) + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Zapraszamy do salonu fryzjerskiego Smile&Beauty, gdzie proponujemy usługę dekoloryzacji połączoną z farbowaniem, nałożeniem refleksów, strzyżeniem i czesaniem. Zatrudniona u nas doświadczona kadra fryzjerów zajmie się profesjonalną stylizacją fryzury.

bezpieczna dekoloryzacja warszawa

O usłudze

Cała usługa podzielona jest na kilka etapów. Pierwszym jest dekoloryzacja, która polega na usunięciu ze struktury włosa pigmentów koloru. Kolejnym krokiem jest nadanie włosom nowego koloru uzupełnionego o refleksy w dwóch kolorach, co nadaje stylizacji powiew naturalności.

W naszym salonie farbowanie włosów wykonujemy przy użyciu produktów włoskiej firmy ECHOS. Gwarantują one całkowite pokrycie siwych włosów. Ponadto zapewniają długotrwały efekt. Farby marki ECHOS zawierają substancje pielęgnacyjne, w tym wosk pszczeli i witaminę C, które chronią strukturę włosów oraz pozostawiają je na długo lśniące i zdrowe.

dekoloryzacja warszawa

Przebieg

Każdą usługę fryzjerską poprzedza rozmowa z Klientką, której celem jest ustalenie preferencji w zakresie nowej fryzury. Następnie fryzjer nakłada na włosy mieszankę rozjaśniaczy z oksydantami proszkowymi.

Po uzyskaniu efektu dekoloryzacji włosów fryzjer zmywa mieszankę i w jej miejsce nakłada emulsję koloryzującą, odpowiadającą za podstawowy kolor włosów oraz 2 odmienne kolory na niewielkie pasma, które odpowiadać będą za refleksy.

Następnie fryzjer przechodzi do strzyżenia i czesania. Przed stylizacją na włosy nakładana jest pielęgnacyjna ampułka, która je odżywia i chroni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

dekoloryzacja salon urody

Efekty

Dzięki zabiegowi dekoloryzacji połączonemu z farbowaniem, nałożeniem refleksów, strzyżeniem i czesaniem nasze Klientki zyskują:

  • rozświetlenie włosów,
  • nową stylizację fryzury,
  • pielęgnację włosów,
  • odbudowę struktury włosa po farbowaniu i dekoloryzacji,
  • zmianę koloru.

Cennik

Włosy krótkie
260 PLN
Włosy średnie
310 PLN
Włosy długie
350 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz