fbpx

Fryzjerstwo damskie

Skorzystaj z oferty usług fryzjerskich dla kobiet

Fryzjer damski

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty usług świadczonych przez salon fryzjerski funkcjonujący przy Klinice Smile&Beauty. Oferujemy profesjonalne usługi realizowane przez doświadczonych fryzjerów. W naszym salonie dokładamy wszelkich starań, aby otrzymały Panie nietuzinkowe stylizacje doskonale dopasowane do urody i charakteru.

Naszym profesjonalnym fryzjerom śmiało mogą Panie powierzyć strzyżenie włosów krótkich, średnich i długich. Wysoka jakość cięcia powoduje, że stworzone przez naszych specjalistów fryzury doskonale się układają kreując niebanalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań wizerunek.

fryzjerstwo damskie ombre

W ramach szerokiego zakresu usług wykonujemy również farbowanie oraz modelowanie włosów. W tym celu korzystamy z różnorodnych technik dostosowanych do jakości włosa oraz oczekiwanego kształtu fryzury. Nasi Klienci mogą skorzystać w usługi tradycyjnego farbowania lub innych jego odmian w postaci między innymi: pasemek, ombre, balejażu, dekoloryzacji czy farby z refleksami.

fryzjerstwo damskie ombre

Do realizowanych zabiegów wykorzystujemy kosmetyki wysokiej jakości, które gwarantują doskonały efekt końcowy oraz właściwą i skuteczną pielęgnację włosów. Proponujemy również skorzystanie z niezwykle skutecznego zabiegu olaplex, który wyśmienicie odżywia włosy poprawiając ich kondycję.

Zachęcamy również do skorzystania z usług czesania i upinania fryzur. Polecamy się szczególnie w zakresie uczesania fryzury na wielkie wyjścia – śluby, bale, duże imprezy towarzyskie. Wśród naszych usług oferujemy także profesjonalne doczepianie pasm włosów różnymi, bezpiecznymi metodami.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych w Klinice Smile&Beauty profesjonalnych usług fryzjerskich. Zachęcamy także do wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminów.

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty usług fryzjerskich dla kobiet