fbpx

Farbowanie męskie

Skorzystaj z oferty usług fryzjerskich dla mężczyzn

Farbowanie męskie

Zapraszamy mężczyzn w każdym wieku do salonu fryzjerskiego Smile&Beauty i skorzystania z usługi farbowania męskiego. Zatrudnieni u nas doświadczeni fryzjerzy profesjonalnie wykonają usługę.

fryzjerstwo meskie

O usłudze

Farbowanie włosów  przeprowadzają profesjonalni fryzjerzy. Ich wiedza i doświadczenie pomogą w wyborze odpowiedniego koloru. W naszym salonie farbowanie wykonujemy z użyciem produktów włoskiej firmy ECHOS. Zawarty w nich wosk pszczeli i witamina C zapewniają ochronę struktury włosów oraz pozostawiają je lśniące i zdrowe. Ponadto farby marki ECHOS zapewniają pełne pokrycie siwych włosów i wysoką trwałość barw. Zaawansowana formuła Echosline to gwarancja profesjonalnej ochrony, pielęgnacji i stylizacji włosów.

farbowanie meskie

Przebieg

Wizyta w salonie rozpoczyna się od ustalenia preferencji Klienta. Krótka rozmowa pozwala na przedstawienie fryzjerowi oczekiwań w zakresie planowanej fryzury i jej koloru. Nasi specjaliści chętnie doradzą optymalną barwę dostosowaną do urody. Po ustaleniu szczegółów pracownik sporządza emulsję farbującą i równomiernie rozprowadza ją na włosach. Po określonym czasie przeznaczonym na farbowanie fryzjer wypłukuje farbę i myje włosy, a następnie je układa.

fryzjer meski warszawa

Efekty

Korzyści dla mężczyzn z farbowania włosów przeprowadzonego w naszym salonie to:

  • dopasowanie koloru do typu urody,
  • pokrycie siwych włosów,
  • optyczne zwiększenie gęstości włosów,
  • diametralna zmiana image’u.

Cennik

Farbowanie męskie – w zależności od długości włosów
70 – 100 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty usług fryzjerskich dla mężczyzn