fbpx

Strzyżenie

Skorzystaj z oferty usług fryzjerskich dla dzieci

Strzyżenie

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego zlokalizowanego w klinice Spa&Beauty, gdzie doświadczeni w pracy z dziećmi fryzjerzy wykonają profesjonalne strzyżenie dziecięce. Naszym atutem jest cierpliwość i szybkość wykonania usługi, dzięki czemu nawet najbardziej niecierpliwy Maluszek bez obaw podda się skróceniu włosów.

strzyzenie dzieciece

O usłudze

W naszym salonie fryzjerskim realizujemy strzyżenie dziecięce. Nasza profesjonalna kadra  wizytę rozpoczyna od rozmowy z rodzicami i dzieckiem. Wspólnie ustalamy, w jakiej fryzurze Waszemu Smykowi będzie najlepiej. Naszym zadaniem jest stworzenie atmosfery, w której młodzi Klienci będą czuli się komfortowo. Chcemy, żeby dla Waszej Pociechy wizyta w salonie była miłym przeżyciem. Nasi fryzjerzy mają dobry kontakt z dziećmi. Podczas strzyżenia rozmawiają z nimi o ulubionych zabawkach, bajkach czy zajęciach ze szkoły.

fryzjer dzieciecy

Przebieg

Fryzjer sadza Dziecko na specjalnym, kolorowym fotelu, po czym nakłada mu na ramiona pelerynę ochronną. Włosy Pociechy są zwilżane i fryzjer przechodzi do ich strzyżenia. Rodzice zawsze znajdują się w pobliżu – to dodaje Maluszkowi odwagi. Usługa przebiega szybko i sprawie.

fryzjer dzeciecy warszawa

Efekty

Dzięki wykonaniu profesjonalnego strzeżenia dziecięcego w naszym salonie zyskują Państwo:

  • wzmocnienie włosów dziecka;
  • nadanie włosom ładnego, odpowiedniego kształtu;
  • usunięcie rozdwojonych końcówek;
  • zwiększenie objętości włosów;
  • nadanie włosom ładnego i zdrowego wyglądu.

Cennik

Strzyżenie dziecięce – w zależności od długości włosów
30 – 40 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz

Skorzystaj z oferty usług fryzjerskich dla dzieci