fbpx

Upięcie / Podpięcie

Upięcie / Podpięcie

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego zlokalizowanego w klinice Smile&Beauty i skorzystania z usługi upinania, podpinania. Zatrudnieni u nas  profesjonalni fryzjerzy sprawnie wykonają efektowne upinanie i podpinanie włosów dbając o ich dopasowanie do modelu urody i najnowszych trendów.

fryzjer upiecie slubne

O usłudze

Upięcie/podpięcie włosów pozwala na zmianę kształtu fryzury Klientki, bez konieczności skracania włosów. Ta usługa związana jest z tworzeniem fryzur opartych na luźno podpiętych włosach czy wytwornych kokach. Kształt stylizacji powinien być dopasowany do urody Klientki, Jej oczekiwań oraz do struktury jej włosów.

Prawidłowo wykonanie upięcie/podpięcie zapewni trwałość fryzury i pozwoli długo utrzymywać jej kształt.

salon fryzjerski upiecie wlosow

Przebieg

Wizyta w naszym salonie fryzjerskim Smile&Beauty rozpoczyna się od wysłuchania oczekiwań Klientki oraz poznania Jej wizji fryzury. Do każdej odwiedzającej nas Pani podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na propozycje i jednocześnie chętnie doradzamy różne rozwiązania. Realizowane przez naszych specjalistów upięcia i podpięcia są nie tylko modne i twarzowe, ale także trwałe, przez co pozwalają długi czas cieszyć się nieskazitelnym kształtem fryzury.

salon fryzjerski kok

Efekty

Korzystając z usługi wykonania upięcia lub podpięcia włosów każda Klientka ma pewność:

  • zmiany wizerunku,
  • podkreślenia urody,
  • dostosowania kształtu fryzury do najnowszych trendów,
  • dopasowania fryzury do swojej urody,
  • trwałości fryzury.

Cennik

Włosy krótkie
100 PLN
Włosy średnie
130 PLN
Włosy długie
140 – 200 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz