fbpx

Strzyżenie i stylizacja

Strzyżenie i stylizacja

Każda z nas chciałaby zachwycać piękną i dopasowaną do urody i charakteru fryzurą. My wiemy jak to uczynić! Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty i skorzystania z usługi strzyżenia i stylizacji.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fryzjerów stanowi gwarancję starannego i profesjonalnego wykonania usługi. W cichym i przyjemnym zaciszu salonu mogą Państwo nie tylko zadbać o włosy, ale także odpocząć od zgiełku codzienności.

Zadbane i ładnie układające się włosy to marzenie wielu Pań.  Z nami je osiągniesz! Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu wizyty lub zadania dodatkowych pytań.

strzyzenie stylizacja damska fryzjer

O usłudze

Cięcie i stylizacja włosów muszą być dobrane do urody, charakteru i stylu. W odpowiednim dobraniu stylizacji pomoże Paniom nasza wykwalifikowana kadra. Profesjonalni fryzjerzy nie tylko wysłuchają preferencji klientek, ale także doradzą optymalne stylizacje. Inspiracje czerpią z doświadczenia, szkoleń, ale i własnych pomysłów.

strzyzenie stylizacja

Przebieg

Pierwszym etapem jest mycie szamponem, a następnie nałożenie odpowiedniej do rodzaju włosa odżywki. Strzyżenie najczęściej wykonywane jest na mokrych włosach ze względu na mniejsze niszczenie struktury włosa. Po wykonaniu cięcia fryzjer przechodzi do stylizacji włosów. Klientka może obserwować jego poczynienia, aby w domu mogła ułożyć samodzielnie włosy w podobny sposób.

strzyzenie stylizacja fryzjer damski

Efekty

Korzyści z poddania się strzyżeniu i stylizacji w naszym salonie są następujące:

  • piękne i nierozdwajające się włosy,
  • właściwa pielęgnacja włosów,
  • strzyżenie i stylizacja włosów dobrana do urody i charakteru klientki.

Wizyta w salonie fryzjerskim poprawia samopoczucie i podnosi poczucie wartości. To także doskonały czas na relaks.

Cennik

Włosy krótkie
40 – 60 PLN
Włosy średnie
50 – 70 PLN
Włosy długie
60 – 80PLN

Potrzebujesz porady? Napisz