fbpx

Strzyżenie damskie

Strzyżenie damskie

Włosy to wizytówka każdej kobiety. My potrafimy sprawić, aby każda Klientka cieszyła się z dobrze dobranej fryzury! Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty i skorzystania ze strzyżenia damskiego.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fryzjerów stanowi gwarancję starannego i profesjonalnego wykonania strzyżenia, zabiegów oraz skutecznej pielęgnacji włosów. Atutem naszego salonu fryzjerskiego jest indywidualnie podejście do każdej klientki.

Zapraszamy do Smile&Beauty. Wizyta w naszym salonie fryzjerskim to nie tylko doskonały prezent dla włosów, ale także wyborna chwila na odprężenie się i oderwanie od zgiełku codzienności.

strzyzenie-damskie-warszawa

O usłudze

Odpowiednia fryzura pomoże podkreślić rysy twarzy i odmłodzić każdą kobietę. W naszym salonie słuchamy oczekiwań naszych klientek. Dla nas ważne jest Państwa zdanie! Z tego względu, każdą wizytę rozpoczynamy od rozmowy i wysłuchania oczekiwań w zakresie fryzury. Proponowane wizje dostosowujmy do budowy włosów i ich gęstości. Na tej podstawie doświadczeni fryzjerzy pomogą dobrać właściwe strzyżenie i stylizację.

strzyzenie-dla-kobiet

Przebieg

Włosy najpierw są myte szamponem, a następnie pielęgnuje skuteczną odżywką. Włosy najczęściej strzyżone są na mokro ze względu na mniejsze niszczenie struktury włosa, co wpływa na mniejsze rozdwajanie się włosów.

strzyżenie kobiet w Warszawie

Efekty

Regularne strzyżenie wzmacnia włosy i nadaje im odpowiedni kształt. Ponadto zapewnia łatwiejsze układanie się włosów i pozbawia ich rozdwojonych końcówek. Strzyżenie nadaje włosom ładniejszy, zdrowy wygląd i pozwala na zwiększenie ich objętości. Dodatkowo poprawia samopoczucie i podnosi poczucie wartości każdej kobiety.

Cennik

Włosy krótkie
40 PLN
Włosy średnie
50 PLN
Włosy długie
60 PLN
Strzyżenie grzywki
10 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz