fbpx

Olaplex – zabieg pielęgnacyjno – regenerujący + czesanie

Olaplex – zabieg pielęgnacyjno – regenerujący + czesanie

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty. Tu skorzystają Panie z profesjonalnego zabiegu pielęgnacyjno-regenerującego OLAPLEX połączonego z czesaniem. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fryzjerów dopełni wszelkich starań, aby po profesjonalnie przeprowadzonej usłudze miały Panie satysfakcję z pasującej do urody fryzury. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta.

olaplex salon fryzjerski

O usłudze

Olaplex to system pielęgnacji pomagający skutecznie regenerować włosy.  Można stosować go zarówno przy koloryzacji, rozjaśnianiu, trwałej ondulacji, jak i jako odrębny zabieg. Olaplex wiąże uszkodzone mostki dwusiarczkowe wchodzące w skład struktury włosów, dzięki czemu efektywnie je odbudowuje.

salon urody zabieg olaplex

Przebieg

Zabieg Olaplex wykonywany jest na czystych włosach, które fryzjer uważnie, kolistymi ruchami myje szamponem pielęgnacyjnym. Po ich wypłukaniu odsącza się nadmiar wody. Proces regeneracji struktury włosa przebiega w 3 etapach. Pierwszy polega na nałożeniu na włosy mieszanki wody i Olaplex Bond Muliplier, którą pozostawia się na głowie przez ok. 10 minut. Druga faza wzmacnia działanie poprzedniego etapu poprzez nałożenie na włosy preparatu Olaplex Bond Perfector, który pielęgnuje je przez dalsze 10 minut. Posiada on kremową konsystencję, która ułatwia jego rozprowadzanie. Trzeci poziom zabiegu przebiega w domu u Klientki, która samodzielnie aplikuje otrzymany w zakładzie preparat do pielęgnacji włosów.

Po wykonaniu zabiegu fryzjer przeprowadza czesanie stylizując fryzurę.

zabieg olaplex

Efekty

Korzyści wynikające ze skorzystania z zabiegu pielęgnacyjno-regenerującego OLAPLEX połączonego z czesaniem:

  • regeneracja zniszczonych włosów,
  • uzyskanie lśniących i zdrowych włosów,
  • odbudowa struktury włosa,
  • doskonała fryzura.

Cennik

Włosy krótkie
200 PLN
Włosy średnie
250 PLN
Włosy długie
300 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz