fbpx

Olaplex – do każdego zabiegu fryzjerskiego

Olaplex – do każdego zabiegu fryzjerskiego

Szanowni Państwo, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty i skorzystania z zabiegu pielęgnująco-regenerującego Olaplex, który doskonale chroni i odżywia włosy. Zatrudnieni w naszej firmie mistrzowie sztuki fryzjerskiej gwarantują profesjonalną realizację i zadowolenie z przeprowadzonego zabiegu.

fryzjer olaplex

O usłudze

Olaplex jest systemem przeznaczonym do pielęgnacji i regeneracji włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, w tym koloryzacją, rozjaśnianiem i trwałą ondulacją. Może być stosowany do każdego rodzaju włosów zarówno jako preparat stricte regenerujący, jak i dodatek, który pozwala zabezpieczyć strukturę włosa przed uszkodzeniem – na przykład podczas koloryzacji włosów, kiedy to preparat Olaplex dodany do farby zapewnia uzyskanie lśniących i gładkich włosów bez niszczenia ich struktury. Ma zastosowanie zarówno podczas koloryzacji, balejażu, ombre, jak i trwałym prostowaniu.

olaplex

Przebieg

Zabieg Olaplex przeprowadzany jest mokrych włosach. Po ich odsączeniu z nadmiaru wody rozpoczyna się trójstopniowy proces regeneracji struktury włosa. Pierwsza faza polega na nałożeniu na włosy mieszanki Olaplex Bond Muliplier. W przypadku farbowania nałożenie pierwszej mieszanki następuje wraz z nałożeniem emulsji koloryzującej. Następnie po spłukaniu farby we włosy wmasowany zostaje Olaplex Bond Perfector – posiada on kremową konsystencję, która ułatwia jego rozprowadzanie. Trzeci etap Klientka przeprowadza samodzielnie w domu, gdzie korzysta z preparatu otrzymanego w salonie.

olaplex zabieg regeneracyjny

Efekty

Zabieg OLAPLEX połączony z inną usługą oferuje szereg korzyści, w tym:

  • regenerację włosów;
  • uzyskanie lśniących i zdrowych włosów,;
  • odbudowanie struktury włosa;
  • brak uszkodzeń struktury włosa nawet w przypadku takich zabiegów, jak farbowanie, balejaż, ombre czy trwałe prostowanie.

Cennik

Jeśli Olaplex wykonują Panie wraz z innym zabiegiem fryzjerskim, do ceny podstawowego zabiegu będzie naliczona opłata w wysokości jedynie 50 PLN.

Potrzebujesz porady? Napisz