fbpx

Headlines – trwała + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Headlines – trwała + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty, gdzie oferujemy profesjonalne wykonanie headlines’u – czyli trwałej ondulacji połączonej ze strzyżeniem i czesaniem. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej Klientki, a nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fryzjerów jest gwarancją starannego i zgodnego z  Państwa oczekiwaniem wykonania usługi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i wypróbowania usługi headlinestrwałej połączonej ze strzyżeniem i czesaniem oraz ampułką regenerującą.

trwala fryzjer

O usłudze

Headlines to trwała ondulacja, której sedno tkwi w zmianie struktury włosa, co uzyskuje się dzięki zastosowaniu środków chemicznych. Nową strukturę włosom nadaje się za pomocą wałków, na które nawija się niewielkie pasma. W efekcie każda Klientka może cieszyć się efektownymi lokami.

farba z refleksami

Przebieg

Wszelkie czynności przed zabiegiem konsultowane są z Klientką. Dotyczy to zarówno przebiegu zabiegu, jak i oczekiwanych efektów końcowych.

Wykonanie trwałej ondulacji pochłania od jednej do dwóch godzin. Zaczyna się od umycia włosów. Następnie fryzjer nakręca na wałki pojedyncze pasma włosów wcześniej owijając papierowymi płatkami  końcówki włosów. Najpierw nawija włosy od czoła w kierunku karku a następnie po bokach głowy. Po tej czynności całe włosy spryskuje płynem do ondulacji zawierającym tioglikolan amonowy.

Pod wpływem działania płynu wiązania dwusiarczkowe (łączące cząsteczki protein) ulegają przerwaniu, przez co włosy stają się elastyczne i można nadać im nowy kształt. Płyn powinien być trzymany na włosach około 20-30 minut w zależności od długości włosów i oczekiwanego efektu końcowego. Po upływie tego czasu jest spłukiwany, a na włosy zostaje nałożony preparat utrwalający. Po ustalonym indywidualnie dla każdej Klientki czasie, fryzjer ściąga wałki i wypłukuje preparat. Następnie na włosy nakłada odżywkę regenerującą i nawilżającą – ampułkę.

Po wykonaniu powyższych czynności fryzjer rozpoczyna strzyżenie i czesanie włosów.

headlines

Efekty

Korzyści z wykonania trwałej ondulacji połączonej ze strzyżeniem i czesaniem to:

  • trwały efekt kręconych włosów,
  • włosy nabierają gęstości,
  • efekt „podniesienia” włosów
  • prawidłowo odżywione włosy o zdrowym blasku.

Cennik

Włosy krótkie
130 – 150 PLN
Włosy średnie
150 – 170 PLN
Włosy długie
180 – 200 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz