fbpx

Farba z refleksami + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Farba z refleksami + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fryzjerów wykona dla Państwa profesjonalną usługę strzyżenia połączoną z farbowaniem włosów z refleksami i czesaniem.

farbowanie damskie

O usłudze

Refleksy to rodzaje  cienkich i subtelnych pasemek. Kilka pasemek na wierzchu włosów i grzywce zapewnia efekt naturalnie rozjaśnionej słońcem fryzury.

W naszym salonie do farbowania włosów wykorzystujemy produkty włoskiej firmy ECHOS  oraz Blondoran polskiej marki LONDA. Pierwsze zawierają odżywcze dla włosów substancje, w tym wosk pszczeli oraz witaminę C. Farby ECHOS zapewniają precyzyjne pokrycie siwych włosów oraz długotrwały efekt. Substancje zawarte w farbie chronią i pielęgnują włosy oraz po zabiegu pozostawiają je lśniące i zdrowe. Blondoran to preparat posiadający nawilżające lipidy i przeznaczony do rozjaśniania włosów. Zapewnia kontrolę procesu dekoloryzacji dzięki zastosowaniu technologii Lightening Technology.

farba

Przebieg

Nasza kadra podchodzi indywidualnie do każdej Klientki dbając o wykonanie farbowania, cięcia i stylizacji zgodnie z oczekiwaniami. Fryzjer przygotowuje farbę i nakłada ją na całe włosy, a potem inny kolor na wybrane pasma. Po uzyskaniu oczekiwanego koloru z włosów spłukiwana jest farba, a głowa myta jest pielęgnacyjnym szamponem. Następnie wykonywane jest strzyżenie i stylizacja. Dodatkowo, na włosy nakładana jest ampułka, która je zamyka łuski włosowe.

strzyzenie i czesanie

Efekty

Korzyści z poddania się usłudze nałożenia farby z refleksami połączonej ze strzyżeniem i czesaniem w naszym salonie są następujące:

  • optyczne rozświetlenie cery,
  • zdrowe i lśniące włosy,
  • odświeżona i świetlista fryzura.

Cennik

Włosy krótkie
160 PLN
Włosy średnie
180 PLN
Włosy długie
200 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz