fbpx

Bezpieczna dekoloryzacja + farba + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Bezpieczna dekoloryzacja + farba + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty i skorzystania z bezpiecznej dekoloryzacji połączonej z farbowaniem, strzyżeniem i czesaniem. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fryzjerów profesjonalnie wykona całą usługę.

bezpieczna dekoloryzacja

O usłudze

Dekoloryzacja włosów polega na usunięciu z ich struktury koloru. Można to osiągnąć dzięki mieszance rozjaśniaczy z oksydantami proszkowymi. Łączone są one w różnych proporcjach, w zależności od koloru usuwanej farby lub naturalnego barwnika. Po wykonaniu zabiegu dekoloryzacji niezbędne jest nałożenie nowej farby.

W naszym salonie farbowanie włosów wykonujemy przy użyciu produktów włoskiej firmy ECHOS. Produkty te gwarantują całkowite pokrycie siwych włosów oraz długotrwały efekt. Farby marki ECHOS zawierają wosk pszczeli i witaminę C, które chronią i pielęgnują strukturę włosów i pozostawiają je lśniące i zdrowe.

dekoloryzacja warszawa

Przebieg

Wizyta rozpoczyna się od poznania oczekiwań każdej Klientki w zakresie nowego koloru oraz oczekiwanej stylizacji. Następnie fryzjer nakłada na włosy mieszankę rozjaśniaczy z oksydantami proszkowymi. Kiedy włosy przejdą proces dekoloryzacji mieszanka zostaje spłukana z włosów. Następnie fryzjer farbuje włosy wybranym, nowym kolorem, który po pewnym czasie zmywa. Po zmyciu farby koloryzującej podcina się włosy i je układa. Dodatkowo, na włosy nakładana jest pielęgnacyjna ampułka, która je odżywia i chroni.

dekoloryzacja w salonie fryzjerskim

Efekty

Korzyści z poddania się dekoloryzacji połączonej z farbowaniem, strzyżeniem i czesaniem w naszym salonie są następujące:

  • lśniące i błyszczące włosy dopasowane do urody klientki,
  • zmiana image’u,
  • pielęgnacja włosów.

Cennik

Włosy krótkie
250 PLN
Włosy średnie
300 PLN
Włosy długie
340 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz