fbpx

Balejaż + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Balejaż + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty i skorzystania z usługi balejażu połączonej ze strzyżeniem, czesaniem i ampułką gratis.  Zatrudnieni w naszym salonie mistrzowie sztuki fryzjerskiej, którzy stworzą niebanalne i twarzowe stylizacje oparte o profesjonalnie wykonany balejaż, strzyżenie i czesanie.

balejaz

O usłudze

W naszym salonie balejaż wykonywany jest z użyciem produktów włoskiej firmy ECHOS  oraz polskiej marki Londa. Kosmetyki ECHOS zawierają wosk pszczeli oraz witaminę C. Farby tej marki zapewniają długotrwały efekt i idealne pokrycie siwych włosów. Ponadto wosk pszczeli i witamina C chronią i pielęgnują włosy oraz pozostawiają je zdrowe i błyszczące.

Zaawansowana technologia oraz starannie dobrane składniki składają się na unikatową formułę Echosline, która profesjonalnie chroni, pielęgnuje i stylizuje włosy. Blondoran produkowany przez Londę to popularny środek przeznaczony do rozjaśniania włosów.  Ten bezpyłowy produkt znany ze swej skuteczności zawiera nawilżające lipidy. Pozwala, dzięki specjalnej technologii, w kontrolowany sposób rozjaśniać każdy typ włosów.

balejaz strzyzenie

Przebieg

Przed koloryzacją fryzjer ustala z Klientem oczekiwany efekt stylizacji. Następnie nanosi na wybrane pasma włosów farbę o różnych odcieniach. Może być to zarówno jeden kolor, jak i kilka odmiennych barw.

Do koloryzacji dodawana jest ampułka, która zamyka łuskę włosa, tym samym chroniąc jego strukturę. Farba nakładana jest za pomocą pędzelka.

Po nałożeniu emulsji Klientka przy kawie lub herbacie oczekuje na zakończenie procesu farbowania.

Kolejnym etapem jest wypłukanie farby i umycie włosów delikatnym szamponem, po których fryzjer przechodzi do strzyżenia i stylizacji.

balejaz warszawa

Efekty

Korzyści z poddania się usłudze balejażu, połączonej ze strzyżeniem i czesaniem oraz naniesieniem na włosy odżywczej ampułki w naszym salonie są następujące:

  • rozświetlenie włosów,
  • odświeżenie fryzury,
  • zwiększenie objętości włosów,
  • dopasowanie fryzury do urody,
  • odżywienie włosów.

Cennik

Włosy krótkie
160 PLN
Włosy średnie
180 PLN
Włosy długie
200 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz