fbpx

Balejaż korona/refleksy + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Balejaż korona/refleksy + strzyżenie + czesanie + ampułka gratis!

Szanowni Państwo! Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego Smile&Beauty i skorzystania z usługi balejażu korona/refleksy połączonej ze strzyżeniem i czesaniem.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych Wasze włosy nabiorą blasku. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fryzjerów daje gwarancję starannego i profesjonalnego wykonania usługi.

balejaz korona refleksy

O usłudze

W naszym salonie balejaż korona/refleksy wykonywany jest przy zastosowaniu produktów marki ECHOS, które zawierają wosk pszczeli oraz witaminę C. Farby do włosów ECHOS  gwarantują całkowite pokrycie siwych włosów oraz długotrwały efekt. Wosk pszczeli i witamina C pielęgnują i chronią włosy jednocześnie sprawiając, że stają się one błyszczące i zdrowe.

refleksy strzyzenie

Przebieg

Zatrudnieni w salonie Smile&Beauty fryzjerzy zawsze podchodzą indywidualnie do każdej klientki. Każdą usługę poprzedza konsultacja z Klientem na temat oczekiwanego koloru. Fryzjer nakłada je na wybrane pasma włosów za pomocą pędzelka coraz cieńszą warstwą w kierunku końcówek.

Po zakończeniu procesu farbowania fryzjer wypłukuje farbę i myje włosy pielęgnacyjnym szamponem, po czym przechodzi do strzyżenia i stylizacji. Dodatkowo na włosy nakłada pielęgnacyjną ampułkę, która je odżywia i regeneruje.

strzyzenie modelowanie

Efekty

Korzyści z balejażu połączonego ze strzyżeniem i czesaniem w naszym salonie są następujące:

  • rozświetlenie włosów;
  • odświeżenie fryzury;
  • zwiększenie objętości włosów;
  • uzyskanie nowej stylizacji,
  • odżywienie włosów.

Cennik

Włosy krótkie
140 PLN
Włosy średnie
160 PLN
Włosy długie
180 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz