Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie stomatologii estetycznej.

Stomatologia estetyczna to grupa zabiegów, mających na celu poprawę wyglądu zębów. W naszej szerokiej ofercie znajdują się – między innymi:

  • wybielanie zębów,
  • korygowanie kształtu uzębienia (licówki),
  • uzupełnienie braków w uzębieniu (korony, mosty).
stomatolog wybielanie zebow

Wybielanie zębów

wybielanie

Niewiele osób może cieszyć się idealną bielą zębów. Przebarwienia i zmiany odcienia zębów pojawiające się w wyniku spożywania niektórych produktów, są zmorą wielu z nas.

Pacjentom proponujemy wybielanie zębów systemami:

  • Beyond,
  • BioWhite.

Metody te polegają na rozbijaniu przebarwień na coraz mniejsze cząsteczki i ich utlenianiu przy pomocy specjalnego żelu.

Wybielanie należy stosować po uprzednim wykonaniu zabiegów scalingu i piaskowania.

Na tak przygotowane zęby nakładamy na powierzchnię szkliwa specjalny żel wybielający, który jest aktywowany laserowo lub za pomocą stworzonej do tego celu lampy. Uaktywnione składniki żelu, oddziałując na szkliwo, wybielają zęby.

Jest to zabieg bezpieczny, gdyż nie dochodzi do demineralizacji szkliwa i zębiny.

Korygowanie kształtu uzębienia

Wiele osób nie jest zadowolonych z kształtu swojego uzębienia. Nierówne “jedynki” czy “szpary” między zębami już nie muszą naszym Pacjentom spędzać snu z powiek.

Oferujemy Państwu usługę skorygowania kształtu uzębienia za pomocą tzw. licówek, czyli niewielkich porcelanowych płatków, przyklejanych na powierzchnię zębów, w celu ukrycia ewentualnych defektów.

Za pomocą licówek można zębom nadać ładniejszy kształt, wydłużając lub poszerzając je, można też zlikwidować niewielkie przerwy między zębami. Licówki mogą być używane również do korekty ustawienia zębów przy drobnym skręceniu lub stłoczeniu zębów.

pacjent 8

Komu podobałby się taki uśmiech..

Stan po opracowaniu ubytków.

Po dwóch godzinach odręcznej, mozolnej odbudowy, efekt zaskoczył nawet mnie…

Uzupełnienie braków w uzębieniu

Poważniejsze braki w uzębieniu wymagają zastosowania zaawansowanych metod i zabiegów stomatologicznych. Brak nawet jednego zęba może powodować dalsze niekorzystne zmiany w całym układzie zębowym. Jest to spójny system, który pozbawiony pojedynczego elementu nie pracuje prawidłowo – może nawet nastąpić przesuwanie się kolejnych elementów, obracanie lub wysuwanie zębów, połączone z zanikiem kości.

W zależności od oceny stanu uzębienia danego Pacjenta, w celu uzupełnienia braków lub naprawy zniszczeń zębów, stosujemy:

  • korony oraz mosty.

Są to specjalnie dopasowane dla każdego Pacjenta, w pełni estetyczne uzupełnienia, wykonane z trwałych materiałów. Po prawidłowym dopasowaniu osadza się je na zębach – cementuje, zespalając wszystkie elementy w jedną całość, tworzącą optymalną płaszczyznę zgryzową. W ten sposób otrzymujemy nowe, estetyczne i w pełni naturalnie wyglądające zęby.

Protetyka na cyrkonie pozwala uzyskać wspaniałe  efekty estetyczne, doskonałą precyzję i szczelność odbudowy, oraz biozgodność tkankową. Praca szczególnie pięknie prezentuje się w ustach.

stomatologia estetyczna

Cennik

Wybielanie Lampa BEYOND lub laser800 PLN
Wybielanie nakładkowe800 PLN
Opalescence 16-20% (2 strzykawki)100 PLN
Wybielanie zęba przebarwionego po endodoncji (1 wizyta)150 PLN

Potrzebujesz porady? Napisz