Pozostała pomoc psychologiczna

Pozostała pomoc psychologiczna

Zdajemy sobie sprawę, że powyższy zakres usług nie wyczerpuje tematu pomocy psychologicznej. To, iż pewne kwestie nie zostały wymienione, czy potraktowane bardziej szczegółowo, nie oznacza, że się nimi nie zajmujemy. Nikogo, kto zwróci się do nas o pomoc, nie zostawimy samego z jego problemem!

Jak już zostało wcześniej wspomniane, w naszej pracy nie unikamy żadnych tematów. Jeśli tylko obdarzycie nas swoim zaufaniem, na pewno się Państwo nie zawiodą – zrobimy wszystko, co będzie w naszej mocy, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Te dwa powyższe zdania są najważniejsze, bowiem nie specjalistyczna terminologia w psychologii jest najważniejsza, nie definicje i regułki, a chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Ze swojej strony możemy zapewnić, iż nasza pomoc zawsze stoi na najwyższym poziomie, a metody stosowane w naszej przychodni są bezpieczne, sprawdzone i – co najważniejsze – skuteczne.

Wszystko zaczyna się od rozmowy, podczas której możemy nazwać problem i spróbować go rozwiązać i usłyszeć.

POZOSTAŁA POMOC PSYCHOLOGICZNA

Pomoc psychologiczna może okazać się bardzo ważna we wszechstronnym rozwoju człowieka. Niejednokrotnie jest ona konieczna, aby przełamać kryzys i pójść do przodu z podniesionym czołem. Dlatego postanowiliśmy w naszej przychodni połączyć zabiegi „dla ciała” z zabiegami „dla umysłu”, które w założeniu powinny się uzupełniać. Psychika jest równie ważna, jeśli nie najważniejsza w tym połączeniu.

Zatem, by móc w pełni cieszyć się życiem i realizować swoje cele i pasje, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty konsultacji psychologicznych w naszej placówce – naprawdę warto, bo – jak mówi nasza psycholog, Joanna Skrok – ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Pokonajmy je wspólnie!

Pierwszy krok należy do Państwa. Odważcie się, otwórzcie i powierzcie nam swoje problemy, a na pewno dołożymy wszelkich starań i zrobimy wszystko, aby zadbać o wewnętrzną równowagę i doskonały stan Państwa psychiki.

Zapraszamy.

Potrzebujesz porady? Napisz