COACHING PSYCHOLOGICZNY

Coaching psychologiczny

Coaching jest różnie definiowany, jednak kluczowym słowem, przewijającym się we wszystkich definicjach jest rozwój. Można zatem powiedzieć, iż coaching to profesjonalna pomoc świadczona przez wykwalifikowanego trenera na rzecz rozwoju klienta.

W naszej placówce udzielamy takiej pomocy na najwyższym poziomie. W pracy nad rozwojem osobistym Klientów kierujemy się zasadami równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym (tzw. Life&Job Balance), co jest poparte szeroką wiedzą psychologiczną i umiejętnościami trenerskimi.

coaching-psychologiczny

Stan równowagi pomiędzy sprawami rodzinnymi, prywatnymi, ale też pasją i zainteresowaniami z jednaj strony, a pracą zawodową z drugiej – jest najbardziej oczekiwanym i pożądanym. Tylko jak go osiągnąć?

Stawiamy na jakość i efektywność współpracy na linii Klient – Coach, a właśnie takie podejście przynosi wymierne efekty.

W naszej klinice szczególną uwagę zwracamy na rozwój psychologiczny kobiety. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście i dopasowane na miarę porady dla każdej z pań, gdzie akceptacja własnej kobiecości musi znaleźć się na pierwszym miejscu.

Nie oznacza to, że nie pracujemy z mężczyznami. Wręcz przeciwnie, naszymi Klientami jest coraz więcj Panów, którzy również – coraz częściej – poszukują wsparcia coacha psychologa. W tej kwestii także doskonale sobie radzimy.

Zapraszamy.

Potrzebujesz porady? Napisz