fbpx
Jesień z Kliniką Smile&Beauty

Jesień z Kliniką Smile&Beauty


Do 20 listopada wszystkie pojedyncze zabiegi z wykorzystaniem kwasów – tańsze o 10%!

Oferta promocyjna nie obejmuje pakietów zabiegów.

Lato to okres, kiedy skóra jest szczególnie narażona na różnego typu wyzwania – bezpośredni kontakt z palącym słońcem, wiatrem i pisakiem wysusza ja sprawiając, że szybciej się starzeje, gorzej wygląda i tym samym nie dodaje nam uroku.

Już teraz przygotuj po lecie ciało i twarz na nowe wyzwania. Skorzystaj z dobroczynnych właściwości kwasów AHA i BHA i kwasu glikolowego. Pozwól sobie na komfort posiadania gładkiej i odżywionej skóry pozbawionej zmarszczek – teraz w znacznie obniżonej cenie!

  • Dzięki zabiegom opartym na kwasie glikolowym usuniesz niechciane przebarwienia, zredukujesz drobne zmarszczki czy przyspieszysz odnowę biologiczną komórek. Poczujesz, że Twoja skóra znów jest doskonale nawilżona, gładka i miękka.
  • Kwasy AHA i BHA pozwolą pożegnać się z pomarszczoną na dłoniach i stopach skórą o wyraźnych przebarwieniach i wyczuwalnym wysuszeniu. Kwasy AHA i BHA przywrócą jej należny blask i sprawią, że odzyskają piękny, młodzieńczy wygląd i wigor.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów opartych na działaniu kwasów w naszej Klinice Smile&Beauty. Tu profesjonalnie przygotowana kadra kosmetologów pozwoli przywrócić zmęczonej słońcem i wiatrem skórze pierwotny młodzieńczy wygląd. Nasza oferta promocyjna ma na celu zachęcenie naszych klientek do korzystania z niezwykle skutecznych zabiegów opartych o działanie kwasów, które pozwalają wydobyć zdrową warstwę skóry o świetlistym kolorycie i delikatnej gładkości. Wszystkie zabiegi realizowane są na pełnowartościowych komponentach niezmiennie wysokiej jakości.

Zachęcamy do telefonicznej rezerwacji terminów.