fbpx

O Klinice Smile&Beauty

Klinika Smile&Beauty to zespół profesjonalnych gabinetów świadczących bogaty wachlarz usług, dzięki którym poczują się Państwo piękni z zewnątrz i wewnątrz.  Naszą misją jest sprawić, by zawsze czuli się Państwo atrakcyjnie i komfortowo.

Nasz salon zatrudnia tylko wykwalifikowaną kadrę specjalistów, których pasją jest upiększanie i pielęgnowanie Państwa ciała. W naszej dyspozycji znajdują się:

  • nowoczesny sprzęt,
  • wysokiej jakości kosmetyki i środki,
  • preparaty do pielęgnacji ciała o unikalnych formułach.

Nasi specjaliści posługują się nowoczesnymi technikami, a każdy wykonywany przez siebie zabieg dopasowują do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dla każdej z nich mamy oddzielny pakiet usług do zaoferowania. W naszej ofercie znajdują się zabiegi:

  • upiększające;
  • pielęgnacyjne;
  • wspomagające walkę z różnymi skórnymi przypadłościami, jak: trądzik czy przebarwienia;

Wykonujemy też – cieszące się sporą popularnością – zabiegi setowe KLAPP z wykorzystaniem indywidualnie przygotowanych dla każdego Klienta preparatów w hermetycznych opakowaniach.

Pakiet świadczonych przez nas usług kierowany jest zarówno do kobiet, jak i świadomych siebie mężczyzn. Wśród nich znajduje się szerokie spektrum zabiegów ukierunkowanych na pielęgnację, wyszczuplenie i regenerację ciała, dłoni i twarzy.

Naszą kadrę specjalistów od Państwa wizerunku, tworzą również wykwalifikowani fryzjerzy. Przy pomocy specjalistycznych preparatów, farb do włosów oraz środków do stylizacji, potrafią wyczarować fryzury: zarówno klasyczne, nowoczesne jak i te okazjonalne oraz casualowe. W Smile&Beauty wykonuje się usługi fryzjerskie dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej kliniki Smile&Beauty. Nasi fachowcy pomogą Państwu wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, czerpać radość z uroków życia i poczuć się sobą!